+6

Kilo vermek için neler yapmalıyız ?

    -   Spor
6 0
11 yanıt   -  
+2

ÖNCE YEMEKLERİNE DİKAT ETMELİSİN .SONRA EKMEK VE HAMUR GİBİ YEMEKLERİ BİRAZ AZALT MALISIN. SONRA DİYETE BAŞLAMALISIN .AMA EN Ö NEMLİSİ(SABIR) SABREDERSEN HER ŞEY OLUR .

2 0
paylaş
+2

Kilo vermek için öncelikle güzel bir diyet programı hazırlaman lazım ve bir Spor salonu yazılman lazım yada evde yada dışarda spor yapmak gerekir bunları düzenli şekilde ve diyet programına uyduğunuz taktirde kilo verilebilirsiniz.

2 0
paylaş
+2

Basit bir kalori takibi uygulaması indirip bazal metabolizmanı hesaplattıktan sonra ihtiyacın olan kalori miktarının 300 kalori civarı aşağısında beslenerek kilo verebilirsin. :)

2 0
paylaş
2 yorum
+3

Kilo vermek için öncelikle yediklerimize dikkat etmeliyiz, akşam yemeklerini hafif yiyeceklerle geçirmekiyiz. Az kalorili yiyecekler tüketilmeli. Düzenli yürüyüş spor yapılmalı.

2 yorum
+1

Çay süt falan iç bence yumurta et falan on parmak kilo verdiriyor dur bence de

1 0
paylaş
+3

Aslında iş kişinin iradesinde.Eğer ki kendine inancı ve güveni yoksa o kişinin yaptığı 2 şey vardır.İlki diyetini bozmak,ikincisi midesine kelepçe vurdurmak.Aslında zayıflamak kolay herkesler der ki;yemekleri az tüket sağlıklı ye ama kimse iradeden bahsetmez.En önemli etken irade bunu unutmamak lazımdır.

3 0
paylaş
2 yorum
+2

Öncelikle kafaya koymak gerekir kilo vericem ben diye :)

2 0
paylaş
+3

Kilo vermek için normal bir diyet yapmak gerekir. Diyetin beraberinde spor yada yürüyüş yapmak ve iki litreyi aşkın su içmekte çok etkili olacaktır.

3 0
paylaş
+1

Öncelikle sabahları kahvaltımızı güzel yapıyoruz az ekmek üretiyoruz ve eve akşam isten döndügümüzde hafif atıştırıp ( EKMEKSİZ YAGSIZ) birazcık vakit geçirdikten sonra yarım saat 25 dakikalık egzersizleri yapıp uyuyoruz dengeli senelerce yapıldıktan sonra kilo verip saglıklı vücut hatlarına sahip olabilirsiniz ( AYRICA SPORA YILLIK FAİŞ ÜCRETLER ÖDEMİCEKSİNİZ HEM CEBE HEM VÜCUTA SAGLIK ) :)

1 0
paylaş
2 yorum
+2

Daha çok hareket etmeniz gerekir her gün yarım saat yada 1 saat yürüyüş yapmaya çalışın kısa mesefeleri yürüyerek gidin.Günde en az 2 litre su içmeye dikkat edin. Porsiyonlarınızı küçültmeye çalışın. Hamur işi, tatlı olabildiğince azaltın yerine meyve yoğurt yiyin.

2 0
paylaş
0

Diet Antraman Disiplin

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.