okul

hepsi | bugün   25 entry   -

2

öğrencilerin eğitim öğretim görebilmesi için devlet veya kişiler tarafından yapılmış bir kurumdur. her okul farklı bölümler içermektedir.

1

okul insanların bir şeyler öğrenmek amacı ile gittikleri içerisinde çeşitli derslerin görüldüğü ve öğretmenlerinde görev aldıkları yerlere denilir.

1

okuyup yazma öğretiminden başlayarak en yüksek düzeyde bilim ve sanat bilgisi vermeye değin çeşitli derecede toplu öğretimin yapıldığı,verildiği yer.

0

çocukların 1.sınıftan 12 sınıfa kadar eğitim gördüğü yere denir.okuyup yazma öğretiminden başlayarak en yüksek düzeyde bilim ve sanat bilgisi vermeye değin çeşitli derecede toplu öğretimin yapıldığı, verildiği yer

1

eğitim ve öğretim görnek için öğrencilerin gittiği ilerde meslek sahibi olmak için eğitim yapılan yer.

1

eğitim ve öğretimin görüldüğü yer. her öğrencininde tek sıkıntısı olan bir yer..

0

okul eğitim görmenin ilk ve temel yeridir.
ilkokuldan başlayıp tâ 12. sınıfı bitene kadar temel eğitim merkezidir okul. hatıralar yeridir okul. okulda iyi eğitim alan öğrenci üniversitede sıkıntı çekmez ve gelecekte iyi meslekler sahibi olabilir.

1

eğitim ve öğretim in verildiği en temel ve en kaliteli yerdir.

0

küçük yaştan itibaren hayatı her alanından bilgi verilen her şeyi en doğru şekilde öğreten kurum

0

çocukların okumayı,yazmayı ve birçok şeyi öğrenmek için ve öğretmenler tarafından eğitim aldıkları kurumdur.eğitim temelinin verildiği yerdir.

0

insanın ilk eğitim gördüğü yer orda alacağı bilgiler ile ömrünün sonuna kadar idare edeceği bilgi yeri

0

okul çocukların ve çogu büyüklerin okumayı ve eğitimi öğrendikleri bir yerdir. ilkokul, lise, üniversite okunup bitilmeden iş sahibi olamayacak kadar önemli bir yerdir okul.

0

temel eğitimin başladığı okumayı yazmayı öğrenmek dışında bilgi ve ilim sahibi olunan yer.

0

eğitim-öğretim kurumudur. resmi ve özel olarak açılmış okullar vardır. yabancı okullar da bulunmaktadır. birçok türü ve seviyesi vardır.

1

okul insanların bir şeyler öğrenmek amacıyla gittikleri kurumlardır yani mesela örnek olarak fen lisesi mesela anadolu lisesi veyahut anaokulu ortaokul lise üniversite gibi kullanılabilir.

0

okul demek sadece 4 tarafı duvarlarla kaplı alan demek değildir. okuyana her yer eğitim, her yer okuldur. ama bu zamana kadar okulu seven görmedim.

0

öğrencilerin eğitimi görmek amacıyla gittiği bir kurumdur ve burada öğrendikleri bilgiyle sınava girerler ve bir meslek sahibi olurlar.

1

çocukların bir şeyler öğrenmek için gittikleri, bilgi edinip, eğitim aldıkları yerlerdir. genellikle üniversiteler hariç formaları vardır.

0

küçük çocukların eğitim ve öğretime başlaması amacıyla ve okuma, yazma gibi temel bilgileri öğreten bir yerdir. ömür boyu öğrenmek için okullara ihtiyaç vardır.

0

insanların eğitim görmek amacıyla geldiği kurumlardır.okulda okuma,yazma,toplama,çıkarma gibi yemek şeyler öğretilir.

0

öğrencilerin gün içerisinde gidip eğitim ve öğretimine sağladığı ve öğretmenlerin sınıfın bulunduğu ortam okuma yazmanın öğrendiği yer.

0

her harfin alfabedeki bir sonraki harfini aldıktan sonra yukarıdan aşağıya bakılınca ortaya çıkan durum,

o- ö
k- l
u- ü
l- m

okumaya, öğrenmeye gitmekten çok daha fazlası olabilecek mekan, cafe, falan filan türünde yer.

0

eğitim-öğretim kurumudur. birçok farklı tür ve kademede okul vardır. ülkenin eğitim-öğretim politikalarının uygulama yerleridir. bu uygulama eğitimciler tarafından yapılır. kademeler arasında geçiş başarılı olmak ile olur. her okul aynı değildir.

0

öğreneceğimiz bilgileri öğretmenler tarafından öğrencilere aktarılan bir sınıf ortamında eğitim öğretimin gerçekleştirildiği yerdir.

1

okul öğrencilere eğitim - öğretim başta olmak üzere bazı konularda öğretmen yada hocalar tarafından derslerin verildiği kurumdur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.