kamera

hepsi | bugün   8 entry   -

2

fotoğraflar çekmek, videolar çekip kaydetmek amaçlı kullanılan elektronik cihazlardır. bir sürü modeli bulunur ve çoğu işte kullanılırlar.

0

güzel bir şeyleri görüntülemekte, çekmekte kullanılan bir araçtır.

1

bir yerde bulunan görüntülerin bir yere kaydedilmesini sağlayan teknolojik bir alettir.kamerada mercek diyafram gibi bölümler vardır.

0

fotoğraf çekmek için kullanılan genelde elde taşınabilir karşıdaki kişinin görüntüsünü olduğu gibi çıkaran makinedir.

1

fotoğraf çekmek, video çekmek için kullanılan telefonlarda, bilgisayarlarda bulunan bir görüntüleme cihazıdır. çekim yapmaya yarayan nitelikte olanları da bulunmaktadır.

0

güvenlik nedeniyle kullanılan telefonlarda olan çekimlerde kullanılan video kaydetme özelliği makinaya denir

0

ingilizce camera olarak anılır ki tam karşılıgı güzel türkçemizde fotoğraf makinesidir...(ya da çöektirgeçli göstergeç)

0

kamera insan gözünden farklı bir yapıda geliştirilmiş görüntüleri ışık ve renk karışımları ile destekliyerek oluşturan elektronik cihazdır. kamera macenta(erguvan),kırmızı,yeşil,sarı,kırmızı, siyan renk oluşumlarıyla beyaz rengi meydana getirir. kamera objektif ve filtre kısımlarının sayesinde zaman ve mekan farklılıklarına göre çekim yapma imkanı sağlar. yayın kameralarının yanısıra dizi ve reklam çekimlerinde 35mm kameralar kullanılır, kişisel olarak h8, vhsc, ve handıcam kameralar vardır. jimmy jib ve stadıcam ise kameraları kullanırken faydalanılan temel donanımlardır...

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.