havlu

hepsi | bugün   12 entry   -

1

ellerimizi yıkadığımız zaman kurulamak amaçlı kullandığımız bir eşyadır. genellikle lavabolarda ve mutfaklarda bulundururuz.

1

üzerinde ince iplikçik halinde tüyleri bulunan ve kurulanmaya yarayan bez.
spor terimi:
(yumrukoyununda) yenilgiyi kabul edip oyunu bitirmek, pes etmek.

0

bir insanın yada bir şeyin kurulanması için yapılan üzerinde ipler olan yani iplikten tüylü olan bezlerdir. banyo havlusu plaj havlusu gibi isimleri vardır.

0

yemek yedikten sonra veya tuvalletten çıktıktan sonra kısacası ellerimizi yıkadığımız zaman ellerimiz ıslak kalmasın diye yapılmış ellerimizi yıkadıktan sonra kurulamamızı sağlayan eşya

0

kurulamak, kurulanmak için yapılan eşyadır.

0

el yüz silmek, banyodan sonra saçları sadrazamın kavuğu gibi sarmak, havuz deniz sonrası kurulanmak gibi bir çok sebepten ötürü kullanılan yumuşak nesne.

1

banyo yaptıktan sonra, el yüz yıkadıktan sonra, ayakları yıkadıktan sonra kurulamak için kullanılan su emici kumaş parçalarıdır.

0

banyodan sonra ve saçımızı veya yüzümüzü yıkadığımızda kurulamak için kullandığımız bir ev eşyasıdır.

0

sıvıyı emebilmesi amacıyla yumuşak pamuklu iplikten yapılan bir kurulama aracıdır.

0

yüzümüzü yıkadıktan sonra veya van yı yaptıktan sonra vücudumuzu kiralamak için kullandığımız bir tür ev eşyasıdır.her evde bulunur.

0

ıslak vücudu kurulamak için kullanılan kalınca bir kumaş. farklı malzemelerden üretilebilir. en makbulü pamuktan üretilenidir. yumuşak olur. su emer.

1

bir otostopçunun galaksi rehberi'nde geçen bir otostopçunun en önemli eşyası. banyodan, denizden, havuzdan vb. sonra kurulanmak için kullanılan pamuklu dokuma parçası.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.