emre belözoğlu

hepsi | bugün   4 entry   -

1

günümüzde başakşehir spor kulübünün formasını terletip aynı zamanda kaptanlığını yapan tecrübeli milli oyuncumuzdur. 2004 yılında pelenin açıkladığı yaşayan en iyi 125 futbolcu listesinde fifa 100’de yer almıştır. emre daha önce avrupa takımlarından atletico madrid ve interde forma giydi.

1

fenerbahçe de forma giymiş ve şuan da basaksehirde kariyerine devam eden futbolcu

1

^9 yaşında halen futbol oynayan türkiyenin en sevilmeyen futbolcularından birisi 18 yaşında galatasaray ile avrupa kupası kazandı milli takımın dünya 3.lüğünde vardı ingiltere ve ispanya'da oynadı halen a milli takımda oynuyor.

0

futbola zeytinburnuspor da başlamıştır. galatasaray'da uefa kupası kazan kadroda yer almıştır. bu başarısı onu inter'in kapılarını açmıştır. newcastle utd. takımından sonra doğma büyüme tuttuğu takımı olan fenerbahçe'ye transfer olmuştur. 2013 yılında yarım sezon atletico madrid formasıda giymiştir. şuan 39 yaşında halen aktif futbol yaşantısına başakşehir futbol kulübünde devam etmektedir. türk futbol tarihinin en iyi orta sahası dır. bir numara hep ona ait olacaktır. kendisini fenerbahçe taraftarı hariç kimse sevmez.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.