dövme

hepsi | bugün   6 entry   -

2

vücudun herhangi bir yerine istenilen modelin derinin altına işlenmesi sonucu ortaya çıkan görünüme dövme adı verilmektedir.

1

insanların kendini cool zannederek yaptığı ama sadece vicudlarına zarar verdiği birçeydir igne ile mürekkebin derinin altına işlenerek yaptığı şekle söylenir.

1

geçici ve kalıcı olmak üzere iki çeşit dövme vardır.dövmelerin boyutu büyüdükçe fiyatları da büyür.kalıcı dövmeler, dövme makinasıyla yapılır insan vücuduna.aynı zamanda renkli dövmeler de yapılabilir.

1

insanların vücudunun çeşitli yerlerine bazı makina ve kalıcı mürekkepler ile şekil çizme durumudur.genelde acı verici olur.kalıcı ve geçici olanları vardır.hint kınası ile de geçici dövme şeklinde motifler yapılır.

0

vücudun istenilen her yerine yapılan renkli renksiz, irili ufaklı, devasa bile olabilen geçici yada kalıcı olarak resimlendirilmesi durumu ki irite olduğum bir şey.

0

özellikle çocuklarımın isimlerini yaptırmak istediğim ama bir türlü fırsat bulamadığım işçiliğine güvendiğim yerde ilk fırsatta yaptıracağım şey.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.