diş ipi

hepsi | bugün   8 entry   -

2

diş doktorlarının çoğunlukla önerdiği, fırçayla çıkarılamayan diş arasındaki kalıntıları temizlememiz için kullandığımız bir iptir.

0

dişlerin sağlıklı kalması için tavsiye edilen, tartar oluşumunu engelleyen bir çeşit steril iptir.

0

çok ucuz olan, fırçanın erişemediği yerleri zararsız temizleyen yumuşak ip.

0

diş ipi normal fırçaların dişi temizleyemeyecegi yerlere girerek dişin daha iyi temizlenmesine ve aralarda çürükler oluşmamasına olanak saglar. kullanımı sadece biraz meşakatlidir.

0

diş ipi, dişlerimizin arasında kalan kalıntıları çıkarmak için kullanılan bir iptir. misina şeklinde yapılır. ve iki üç çeşit türü bulunmaktadır. ben kullandığımda, dişimin arasının açıldığını fark ettim ve kullanmayı bıraktım. sanırım biraz sert kullandım.

0

diş fırçasının ulaşamadığı yerlerde kalan artıkları temizlemek için kullanılır. dişlerin arasında kalanlar diş ipiyle çıkartılır. sonra da yutulur :-d afiyet olsun.

0

diş fırçasının etkisiz kaldığı diş aralarında ki kalıntıları temizlemek için kullanılması oldukça faydalı. iyi temizlenmeyen dişler daha sonra ağız kokusu oluşmasına neden oluyor. en etkili temizlik diş ipi kullanmakla oluyor.

1

diş fırçasının etkisiz kaldığı ulaşamadığı diş aralarındaki kalan kalıntıları temizlemek için kullanılır. diş sağlığı için önemli bir malzemedir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.