avokado

hepsi | bugün   5 entry   -

1

anavatanı orta meksika olan çiçekli bir meyvedir. ayrıca içerdiği sağlıklı yağ sayesinde sofralarda fazlasıyla yer bulurlar.

0

avakado ülkemizde akdeniz bölgesinde yetiştirilmekte olup son yıllarda oldukça popüler olmuştur. içeriğinde ki yağ ve sağlık açısından faydalı olması sebebi özellikle tercih etme nedenir. avakado yağı da cilt temizliği, kırışıklıklar ve saç sağlığı için de oldukça faydalıdır.

0

sade olarak hiç yemedim. zengin üstü dayım bigün kahvaltıda avakadolu menemen yapayım sana dedi. lakin menemende soğudum

1

dünya üzerindeki en yağlı meyve ünvanına sahiptir.derin alkol muhabbetlerine başlamadan önce sarımsak turşusu ile birlikte götürülmeli midenin alışkanlığı artırılmalıdır.

0

avokadonun birçok faydasının yanında en önemlisi de hızlı kilo verme diyetlerinde olmazsa olmazıdır. avokado metabolizmayı arttırır, kandaki yağ seviyesini kontrol eder ve hızlı kilo vermeye yardımcıdır. avokado iştahı keser, yüksek lif içeren besinler içindedir ve kabızlığa da iyi gelir. sağlıklı bir yaşam tarzını isteyen herkes için vazgeçilmez besindir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.