akvaryum

hepsi | bugün   11 entry   -

3

evde, dükkanda veya başka bir yerde balıkları beslemek için kullandığımız bir kutudur. her boyutu bulunur akvaryumların.

1

balık, kaplumbağa gibi tuzlu ya da tatlı su hayvanlarının, su bitkilerinin yapay bir ortamda beslendiği cam su kabı.

2

genellikle camlardan yapılan bazende daha sağlam olmaları için plastiklerden de yapılabilen içerisinde kaplumbağa kurbağa balık gibi hayvanların yaşadığı su kapları.

1

küçücük akvaryumlara konulan balıkların ne hissettiğini düşünürüm bazen... pek de keyifli bir hayat olmasa gerek... ceza evlerindeki mahkumlar gibiler. her canlının doğal ortamında yaşama hakkı olmalı.

1

akvaryum balıkların evidir. okyanusta yaşamakta olan ancak sonrasında kuşaklarca minik akvaryumlarda sıkış tıkış satın alınmayı bekleyen balıkların evidir. akvaryumunuz temiz ve balıkların için yeterli sıcaklıkta olmalıdır. ızlemesi keyif verir aslında.

1

akvaryum insanların balıkları koyduğu izlencelik ortamlar. ama ne kadar doğal o ayrı bir konu. her insanın kendi doğal ortamında özgürce hareket etmeyi istediği gibi balıkların da aynı şekilde özgürlük istediğini düşünüyorum ben.

1

küçük balıkların beslendiği yerdir. bide büyük akvaryumlar onlarda çok büyük balıklar vardır.

0

balık beslemek için özel olarak hazırlanmış küçüklü büyüklü cam yapılardır. evde de kullanılabilir. dev akvaryumlar da görülebilir.

0

genelde balıkların yaşadığı balıkların yaşam yeri olan onları beslediğimiz yerdir çeşitleri vardır normal küçük akvaryumlarda vardır içine hava verilen akvaryumlarda vardır

0

deniz cannlılarının içinde yaşadığı dev cam kafeslerdir.

0

küçük çeşitli sevimli balıkların beslediği yerdir. aklımda var bir tane almak. ucuza bulursam.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler