acun ılıcalı

hepsi | bugün   14 entry   -

2

türk televizyoncu, girişimci, uluslararası yapımcı ve iş adamıdır. ayrıca tv8 ve tv8,5 kanallarının sahibidir. amerika, meksika, romanya, brezilya ve bir çok ülkede prodüksiyon şirketleri bulunmaktadır.

1

pis yedilinin yapımcısı olduğunu öğrendiğim gün 5 kat daha fazla saygı duyduğum saygı değer iş adamı.

0

bir dönemler show tv de acun firarda programını sunan, sonra yeteneği ile tv8 kanalını satın alıp ülkede survivor gibi farklı formatlar ile yayıncılık yapan kanal sahibi kişidir.

0

kendini bu seviyeey getirebilien bir insan ne denebiirki sokaklarda röportaj yapmaktan bu mal avarlıgına kendi kanaalını açmaya kendi programlarını yapmaya kadar geldi

1

türkiyenin ruhunu çok iyi bilen ve buna göre programlar getirip, biraz kendi çabalarıyla biraz da şansın ve arkasını sağlam yerlere dayanamanın etkisiyle şu an türkiyenin en zenginleri arasında olan televizyoncu.

0

acun ılıcalı türkiyedeki seçkin insanlardan biridir.acun ılıcalı kariyer başlangıcında bir spikerdi fakat yavaş yavaş ünlenerek seçkin bir insan olmaya kadar geldi.

2

çok güzel programlar yapan çok.zengin bir adam diye aklıma geliyor .

0

kendisi türkiye'nin en zengin insanlarından biridir.acun medya adında bir şirketi vardır.o ses türkiye,survivor gibi yarışmaları sunar.tv 8'in sahibidir.

1

ülkemizde şu anda televizyonlarda yapımcı olan birisidir.yani en bilinen yapımlarının başında survivor fear factor gibi yarışlar gelir.

0

çok zengin biridir vergi rekortmenleri arasına girmişti bir ara tv kanalları vardır. eşinden ayrılmıştı en son maddi olarak durumu çok iyidir.

0

29 mayıs 1969 tarihinde edirne'de doğmuş tv8 ve tv8,5'un sahibi, türk televizyoncu, girişimci, uluslararası yapımcı, ve iş adamıdır.

0

sunucuydu. televole diye magazin programı sunardı. tv8 sahibi. dünyanın en kaliteli yarışmalarını türkiye de hatta dünyanın her yerinde telif hakkı ile yapabiliyor. koyu fenerbahçeli. alex’i seviyor. vergi rekortmeni.
başlangıç noktası ile bulunduğu nokta arası uçurum, çığ gibi büyümek helal olsun.

0

sunuculuktan, tv kanalı sahipliğine uzanan ve dünyaca ünlü yarışmaları ülkemize getirebilen yetenekli biri kesinlikle. uluslararası ciddi bir ortam ve çevre yaptığı kesin. adını andığı şey bir şekilde ülkemizde olabiliyor.

0

acun ılıcalı sunuculuk ile başladığı meslek hayatına tv sahibi olacak kadar geliştiren bir kişidir. özellikle yabancı ülkelerden kopya çekerek almış olduğu yarışma programlarını ülkemize getirip, büyük bir başarı sağlayan ve buradan büyük kazanımlar eden yani allahın yürü kulum dediği bir kişidir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.