+3

Eğer ekmekten aldığınız kaloriyi başka şeylerden alıyorsanız değişen bir şey olmayacaktır. Önemli olan alınan kalorinin verilen kaloriden daha az olmasıdır. Biraz fazla hareket ederseniz faydası olabilir.

3 0
paylaş
1 yorum
+2

Ben de kilo vermeye çalışıyordum. Ancak kilo vemek, kilo almak kadar kolay değil. Kilo vermek istiyorsanız yarım saatte bir su içilmelisiniz. Su içmek midenizi dolduracak ve size doymuş hissi verecektir. Ben bu şekilde 15 kilo verdim, sizinde denemenizi tavsiye ediyorum.

2 0
paylaş
+3

Ekmek yememen güzel bir gelişme olmuş. Biraz tempolu yürüyüşler yapmaya başla. Yakındaki parklarda. Temiz havada tempolu yürüyüş yap. İyi gelecektir.

3 0
paylaş
+3

Her şey ekmek değildir bu yanlış bir algı. Kilo vermek istiyorsanız beslenme programınız olması lazım sadece ekmek yemiyorum diye kilo veremezsiniz. Ekmekte olan kalori yediğiniz başka bir şeyde de var . Düzenli bir şekilde programınızın olması ve programa uymanız gerekiyor.

3 0
paylaş
+2

Kan testi yaptırmalısın. Bende aynı şekilde aylardır düzenli beslenip spor yapıyordum bir gram veremedim kan testi yaptırdım ve tiroit bezlerimde sorun çıktı. O yüzden kilo veremiyormuşum en yakın zamanda yaptır derim. Hem diyet yapacaksan kan degerlerini bilerek yemek daha sağlıklı

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.