uzun mesafe ilişkisi

hepsi | bugün   8 entry   -

1

''bu kadar uzak olup, kalbimde uyuman ne tuhaf.''

0

vıcık vıcık yakın mesafe ilişkisinden iyidir. çabuk sıkılan bir kişiliğe sahipseniz uzakta oluşundan dolayı sık görüşememek duygularınızın daha taze kalmasını sağlayabilir. böylece beraber olduğunuz anların kıymetini daha iyi anlamaya başlarsınız. seven insan her türlü sever orası ayrı.

0

birbirinden uzak iki insanın bir arada olduğu ilişki için kullanılır. iki gönül bir olduktan sonra kimin nerede olduğu çokta önemli değildir.

1

uzak mesafe ilişkisi kalbinin başka bir tarafının başka bir yerde bırakıp, mecburen dayanmak zorunda kaldığın ilişkiye denilmektedir. bunun adı gurbet ve özlem de olarak da nitelenebilir. sevdiklerinden uzak bir yerde onların özlemiyle yaşama durumuna da denir.

1

ilişki varsa ve gerçekten içinde güven, sevgi ve sadakat barındırıyorsa uzaklıklar bile fazlasıyla yakın gelir. özlemek, her an görememek, sıkıldığında yanında olamamak, ağladığında ben buradayım diyememektir uzak mesafe ilişkisi. ve tüm bunlara rağmen sevmekten vazgeçmemektir.

2

uzun mesafelere rağmen ilişki yaşamaktır. bu ilişkinin adı da uzun mesafe ilişkisidir. aynı uzun mesafe koşusu gibi yorucudur. süreç uzundur. bitmek bilmez. eğer dayanıklılığınız az ise uzun mesafeli işlere girmeyin. pes edersiniz.

1

sevdiğinin yanına gidememek çok kötü bir şey allah kimseye nasip etmesin. genellikle uzakta olduğunda unutulacağı düşünüyorlar ama herkes aynı değildir.

0

çoğu insanın yaşadığı sosyal medya üzerinden tanıştığı veya sevdiği insanın uzağa gitmesi sonucu yaşadığı durumdur.ortada güvensizlik varsa asla yürümeyecektir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.