tarkan tevetoğlu

hepsi | bugün   10 entry   -

4

1990 lı yıllarda ortaya çıkan pop sanatçısı,türkiye'de kısa sürede ünlendi bu ünü avrupaya da yayıldı,dünyaca ünlü bir megastar haline geldi,ilk yıllarda kıl oldum abi,yakalarsam muck muck gibi şarkılarının yerini daha kaliteli şarkılar almaya başladı.

3

1972 yılında almanya da doğan 1992 yılında da kıl oldum abi adlı şarkısı ile ünlenen şımarık ve şıkıdım adlı şarkıları ile de avrupada tanınmıştır.

1

90 lı yıllarda meşur olmuş megastar lakaplı pop şarkıcımız.

2

türkiye'nin en iyi pop starı olarak çıkış yaparak ününü avrupa'da devam ettirerek mega star unvanını alan çok başarılı bir sanatçıdır.

1

pop star, mega star, ultra star kim ne derse desin.
star kelimesi gerçekten karakterine, sesine, kişiliğine uyan tek star diyebilirim.
bütün şarkıları popüler, bütün albümleri harika, es geçilecek şarkısı yok.

1

pop müzik sanatçısıdır. birçok başarılı albüm ve şarkısı olmuş, milyonlarca hayrana sahiptir. konser biletleri çok önceden tükenir. mega star, pop star benzetmeleri yapılır.

2

tevetoğlu soyadını doğru düzgün kimsenin bilmediği, bu ülkenin yetiştirdiği en güzel seslerden birisi olduğu kesinlikle reddedilemeyecek pop müzik sanatçısı. her şarkısı gerçekten güzel olabilen nadir sanatçılardan.

0

90’lardan itibaren asla gündemden düşmeyen mega starlığını hep koruyan, tahtını kimseye kaptırmayan, sürekli yenilenen tarzlarıyla dinlemekten keyif alınan nadir sanatçı, şarkıcı. kalitesinden ödün vermemiş olması ayrıcalığıdır.

0

rize'li pop müzik sanatçısıdır. ünü ülkemiz sınırlarını hakikaten aşmıştır. süper star yakıştırması da tam yerindedir. çünkü adam. türkmenistan'da 1 milyon dolara konser veriyor. vay anam vaaay.

0

1990 lı yılların müzik piyasasına seni gidi fıstık kıran parçasıyla giren ve dünya tarafından tanınan mesleğinde çok başarılı bir pop müzik sanatçısıdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.