sürekli bence de diyen insan

hepsi | bugün   16 entry   -

2

''ben yarım yamalak dinlediğim insanları kendimden uzaklaştırmak için onlara hak veriyormuş gibi yaparım''

1

konuşmaktan yorulduğum ve muhabbeti erken kesmek için uyguladığım taktik.

0

sıkılmış sevmiyor olabilir ilşki bir sebebi vardır..

0

kendine ait bir fikri olmayan kişi.

1

gerçekten kelimesini de aynı sıklıkla kullanırlar.laflarına kimse inanmadığı için onaylamak veya onaylatmak ihtiyacı içindedirler.

0

üşengeçlikten pek fazla konuşmak istemediği için aynen, evet, öyledir, katılıyorum ve bence gibi sözleri kullanmaktadır.

0

kendi fikri olmayan ya da kendi fikirlerini söylemekten çekinen insanların kullandığı bir onay cümlesidir. çok fazla kullanılması kişiyi yok eder. bence de, tehlikelidir. çok kullanmayınız.

0

fikirsiz, düşüncesiz hatta kendine bile hayrı olmayan boş insandır. başkalarının düşüncelerinden beslenen asalaktır.

0

düşünebilme kapasitesi kendine has olmayan başkalarının iyi yada kötü bile düşüncelerine ortak olan parazit düşünceli kişidir.

1

başkasının fikirlerini sürekli benimseyen genellikle kendilerine ait düşünce ve fikirleri olmayan insanlar için kullanılmaktadır.

0

aslında bu kisiler ısın kolayına kacan bir fikirde bile bulunamayacak kadar tembel ve fikirsiz kisiler dır

0

muhtemelen sizi dinlemiyordur.

0

bir konuda bilgisi olmadığı halde konuşan kişilerdir her şeti onaylar bu tipleri hiç sevmem.

0

yarım yamalak konuşan kimseler karşısındaki kişi ile muhabbet etmek istememe durumudur karşısındaki kişiye ancak bunu hissettirir ama ona saygısızlık etmek de istemiyor en azından sorduğu sorulara veya verdiği cevaplara katılarak muhabbeti kısa tutuyor.

0

herkese her zaman, her halükarda katılan insandır. kimileri iyi niyetlidir başkalarının görüşlerini önemser ve ona katıldığını ifade eder kimileri ise sadece birkaç kişiye yaranmak için kendi fikirlerini hiçe sayarak karşıdakini haksızda olsa onaylar.

1

bir kişinin sizin fikrinizi benimsemesi, sizin fikrinizi kabul etmesi durumunda söylediği kelime olarak bilinmektedir. bu durumu ifade eden cümle olarak tanımlanması mümkündür. her şeye bence de diyen insanlar, mantıklı karşılanmaz.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.