sosyal medya

hepsi | bugün   8 entry   -

0

günümüz de isimini sıkça duyduğumuz bir terimdir. tek yönlü bilgi alışverişinin aksine çift taraflı bilgi aktarımı, eş zamanlı bilgi alışverişine ulaşılmasını sağlayan medyadır. en yaygın olarak kullanılan sosyal medyalar ise twitter, facebook, instagram, linkedln olarak sayılabilir.

0

insanların vaktinin çoğunu harcadığı saçma sapan bir dünya. ne hikmetse her insanın her sosyal medya aracında hesabı var. tam bir deli saçması.

1

sosyal medya çağımızın kanseri gibi görüyorum. herkesin mutlaka bir kaç tane hesabının olduğu ve muntazam resim ve görüntü paylaşmayı ihmal etmediği yerlerdir.

0

özentilik, başkalaşma ve sosyallikten uzak sadece gösteriş için kullanılan uygulamalar bütünüdür.

1

insanların ikili ilişkilerini zamanla yok eden, gerçekten uzak, farklı kişilikler ortaya çıkaran çağımızın vebası.

0

çeşitli insanların çeşitli şeyler paylaştığı, yaşadığı hayatı bile sosyal medyada paylaşmak için yaşadığı irite edici bir mecraa.

2

günümüzde çocuğundan yaşlısına kadar herkesin kullandığı bir plartformdur.insanlar kendi hayatlarını ve yaptıklarını paylaşırlar.

0

günümüzün yeni çılgınlığıdır. sosyal medya hayatımıza girmiştir. büyüklü küçüklü çoğu insanın en az 1 tane sosyal medya hesabı vardır. kurum ve kuruluşların da vardır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.