sinop

hepsi | bugün   8 entry   -

3

belki de türkiye'den sakin şehri tabi yaz mevsimi dışında yazın çok fazla tatilci geliyor şehre karadeniz bölgesinde ama sanki bir ege şehri izlenimi veriyor.

2

sinop,türkiye'nin karadeniz bölgesi'nin orta kesiminde bulunan sinop ili'nin merkezi olan şehirdir. karadeniz kıyısında, boztepe burnu'nun karayla birleşme noktasında yer alır.

1

türkiye'nin en kuzey şehri. ülkemizin en yaşanılası şehridir. doğal güzellikleri ile bilinir. muhteşem bir şehirdir. gidip görmek hatta mümkünse orada kalmak lazım :-)

2

karadeniz'in incisi olarak adlandırılan sinop şehri doğal güzellikleri ve 3 tarafı deniz ile çevrelenmiş görüntüsü ile insanın çok hoşuna giden bir şehirdir.

1

türkiye’nin en kuzeyinde harita da göründüğü gibi sahil kenarına sahip ve harita gözünüzün önüne geldiğinde birebir çizim olduğunu da fark edebiliyorsunuz, karadeniz illerinden biridir.

2

karadeniz bölgemizde orta tarafta bulunan ve karadenize girintili olan plakasıda 57 olan ilimizdir.9 ilçesi vardır.şu andaki nüfusuda 210 bin civarlarındadır.

1

sinop, türkiye'nin karadeniz bölgesi'nde bir ildir.

0

sinop türkiye bölgesel amatör lig 4. grupta 2018 2019 yılında 24 maçta 24 puan ile şu anda liginde 13 takım arasında 11. sırada olan bir futbol takımıdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.