şemsiye

hepsi | bugün   7 entry   -

0

güneşlik olarak kullanılan büyük tipleri bulunmaktadır. bu şemsiyeler deniz kenarında ya da havuz kenarında kullanılır. yağmurdan korunma amaçlı küçük elde taşınan tipleri de bulunmaktadır.

1

yağışlı havada ıslanmamamızı sağlayan ve güneşli günlerde güneş ışınlardan korunmak ičin kullanılan alete şemsiye denir.

1

kelime anlamı olarak güneşlik demek olan, ilk çıktığında da bu amaçla kullanılan eşya. sonradan insanlar bunu yağmurda da kullanabileceklerini keşfetmişler ve ondan sonra hem yağmurda hem güneşte kullanılmaya başlanmış.

0

şemsiye güneşli ve yağmurlu havalarda belki olmazsa olmazımız ama devamlı da bir yerlerde unuturuz ıslanacağım ı bilsemde taşımıyorum.

2

insanları yağmurdan koruma amaçlı yapılmış 6 yada 8 adet teli bulunan açılıp kapanabilen güneşlik.

0

şemsiye kendimizi yağmurdan korumak için kullandığımız ve çeşitli renleri olan bazende renklerini sevdiğimiz için kullanmaktan zevk aldığımız az yağışlı havalarda bile yanımıza aldığımız çok gerekli olan bir eşyadır

0

hava olayı olan yağmurdan ıslanmamak için kullanılan alete şemsiye adı verilir.şemsiye elle tutulur ve başın üzerine doğru getirilir ve böylece yağmurdan ıslanmayız.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.