saç spreyi

hepsi | bugün   8 entry   -

1

saçın fönlenip şeklini verdikten sonra saçın üstüne sıkılan gaz halinde olan nesne genellikle kuaförler tarafından kullanılır ayrıca saçı ışıltılı gösterir.

1

saça verilen şekli korumak icin sıkılan spreydir. sıkıldıktan sonra sac sert bir yapiya kavuşur ve verilen şekil daha uzun süre sabit durur

2

bazı saç tiplerinde işe yarıyor. ama ince telli ve hacimsiz saçlarda pek etkili olmuyor. bir de saçın görüntüsünde doğallığı yok ettiği için artık bu spreylere fazla rağbet edilmiyor.

0

saç spreyi saça verilen şeklin sabit kalmasıni sağlayan spreydir. icerisinde çeşitli şekerli maddeler bulunur. çok fazla ve sık kullanılması saçın sertleşmesine ve kırılmasına neden olur. bu nedenle çeşitli bakım yağları ile kullanılması saç için daha sağlıklı olacaktır.

1

saç spreyi saça şekil vermek için kullanılan bir şey. bizim gençliğimizde jöleler moda idi sonradan saç spreyleri ortaya çıktı. genelde saça zarar verdiği söylenmekte. önemli durumlar dışında kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum.

0

özellikle kadınların kuaförde özenle yapılan saçlarını günü, geceyi ve özel anı kurtarması için saçı sabitlemek açısından kullandıkları şekillendirici sprey.

0

işle yapılan, şekil verilen saçın yapıldığı gibi kalmasını sağlayan spreydir. kuaförlerin çok kullandığı bir malzemedir. şekil verilen saça sıkılır. saç kemik gibi olur. sertleşir. bu şekilde de bir süre şeklini korur.

0

çeşitli görevleri olan örneğin saçı canlandırmak, kabarıklığını almak, nemlendirmek kolay şekil vermek gibi saça genelde duş sonrası sürülen bakım ürünüdür

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler