otel

hepsi | bugün   15 entry   -

1

yolcu ve turistlere geceleme imkanı sağlamak, bunun yanında yemek,eğlence gibi türlü hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuş işletmelerdir.

0

otel bulundugu yerde deniz kum gunesin ve havuzun bulundugu insanlarin gecelik haftalik olarak gece ve gunduz kalabilecegi otopark eglence yemek gibi bircok ozelligi ucrete tabi olmakla birlikte insanlarin dinlendigi yerlerdir.

0

otel çoğu kişinin seyahat yeri tatil yapcağı yerlerin etrafında otel bulunur, bu yerler daha çok turistlere hizmet etmek için vardır.

0

ihtiyaç olduğunda kalabileceğin yazlık mekanları da olan plajları da olan kapalı açık mekanlardır

1

otel: yolcu evi anlamına gelir.
ıs seyati,tatil,kamp v.b gibi hallerde konaklayabilecek yerlerimizdir.

0

yolculuk yaptığımızda dinlenme ihtiyacı duyduğumuz bir konaklama yeridir.

0

yolcu ve turistlerin için de bulunduğu şehirde kalma imkanı veren ev gibi yerler.

0

insanlara geçici olarak konaklama olanağı sağlayan ticari kuruluşlardır

0

otel bizim ankarada çok degişik kelamlarla dile gelen ama tabiki normalde müstakil bir evin kalacak birbyerin yoksa kalmak konaklamak için yapılan yer

0

bir kişinin başka bir yere gittigi zaman tanıdıgı kimse olmadıgı yada kalaccak yeri olmadıgı zmana o gğün iin kişinin konaklamasını uyumasını ve kişisel ihtiyaçlarını karşılaması için olan yerdir

0

gezmeye ve tatile giden insanların günlük olarak para ödeyerek kaldıkları yer.

1

kısa yada uzun süreli konaklama yeridir. bazıları özel rezervasyon bazıları da anlık durumlara göre ihtiyaca yardımcı olabilecek kapasitedir. yeme, içme, dinlenme, yüzme, hamam, sauna gibi çeşitli özellikleriyle de bir çok imkanı sağlayabilen günlük yada haftalık ödeme seçeneği ile kalınan yer.

0

seyahat edip kalıcak yerinin olmaması ve arayıpta ücret karşılıgı geceyi orda geçirmek istenilen yerdir.

1

genellikle insanların tatil ya da iş için gittikleri başka şehirlerde kalmasını sağlayan büyük yapılardır. otellerde tercihlere göre odalar bulunmaktadır.

1

bir yerde gecelemek yada gündüzde kalmak amacı ile kalınan genelde yemek yaparak yemekte veren eğlendiğimiz yerlere verilen addır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.