o ses türkiye

hepsi | bugün   11 entry   -

1

tv8 de yayınlanan müzik yarışması,beyaz ve seda sayan'ın jüri olarak katılması rekabeti etkiledi dolayısıyla programın heyecanı da biraz kaçmış oldu,acun seneye iyi bir jüri dörtlüsü bulmak zorunda.

1

güzel bir yarışma. insanlar seslerini tanıtıyor ve ideallerine uzanan yolu açmış oluyorlar.

0

tv8 de yayınlanan ve sesine güvenen insanların gelip yarıştığı bir müzik yarışması.

0

tv8 kanalında yapılan bir ses yarışmasıdır. yetenekli kişiler farklı elemelerden geçer. en son eleme ise jüri karşısına çıkmaktır. jüriden, adayı başarılı bulanlar adayı takımına alır.

0

acun ılıcalının yaptırdığı bir yarışmadır. kendi kanalı olunca tv8 e geçirmiştir. ülkemize ait bir yarışma değildir. yabancı ülkelerin çoğunda vardır. jüriler bulunur ve sesini beğendikleri adaylara dönerler. adaylara jürileri seçme hakkı verilmiştir. adaylar dönen jürilerden istediklerini seçeler.

0

televizyon yarışma programıdır. sesine güvenen kişilerin buraya gelip şarkı söyleyerek ve burada bulunan jurilere sessini beğenmelerini sağlamak.

1

televizyon programı olarak ortaya çıkmış olan bir ses yarışmasıdır. ilk çıktığı zamanlarda daha farklı olduğu ve sonradan değiştirildiği görülmektedir.

0

ülkemizde tv8 de yayınlanan ve acun ılıcalı tarafından hazırlanan jüri üyeliklerini de hadise ve başkalarının yaptığı bir yarışma.

0

acun ılıcalı'nın sunduğu ve 4 kişinin jüri olduğu bir ses yarışmasıdır.yarışmacılar şarkılar söyleyerek kademe atlıyorlar.

1

gökhan özoğuz'la birlikte çok sevilmişti. bu sene jüriden ayrılmış olması izlenme oranını düşürmüştür. müzik yarışması türünde bir programdır.

1

bir şarkı söyleme yarışıdır acun ılıcalı'nın yapımcılığını sunduğu ve 4 tane jüri üyesinin bulunduğu arkalarını dönerek beğenilen seslere dönmesi suretiyle yapılan bir yarışmadır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.