müge anlı

hepsi | bugün   6 entry   -

0

mit'in başına getirilmesi gereken ve yıllardır saç modeli hiç değişmeyen, araştırmacı gazeteci ve sunucu.

0

atv ekranlarında tatlı sert programının hem yapımcısı hem de sunucusudur. yıllardır aynı programda ekranlardadır. birçok kirli olayı açıklığa kavuşturmuştur. çok başarılı bir program yapımcısı ve sunucusudur. başarılar.

0

yıllardır istikrarlı şekilde cinayetleri çözüyor, kaybolanları buluyor ve oldukça da başarılı bir kadın.
fbı gibi bir ara bir köy olayını aydınlatmaya çalışırken bütün köyün birbiri ile sevgili olduğu, herkesin kocasını/karısını aldattığını da ortaya çıkarmıştı böyle bir haber de hatırlıyorum.
siz siz olun müge anlı'ya denk gelecek şeyler yapmayın, ne var ne yok ortaya döküyor.

0

kesinlikle takdir edilmesi gereken başarılı araştırmacı ve gazeteci

0

bir çok olayı çözümleyen gazeteci ve yorumcu.

1

kendi konfor alanını yaratıp, etliye sütlüye karışmayan; fakat kendini ortaya atması için ağızlarında salyalarıyla başka günah keçileri arayanların başlığına çöreklendiği, başarılı gazeteci. arzularını başka insanlar üzerinden tatmin etmeye yönelene kadar, bir itirazın varsa meydan senin; sen at kendini ortaya.

bence anlamadığınız nokta şu: kadın, işinde başarılı ve evet, şu an için ülkede yaptığı işten dolayı etki gücü yüksek. fakat o gücü koruyabilmenin de belirli stratejileri ve hatta bedelleri var.

ayrıca bildiğim kadarıyla kendisi, herhangi bir siyasi partinin sözcüsü değil. kendi siyasi ihtiraslarınıza başka insanları alet edip durmayın ki insanlar da iyi yapıyor oldukları işi yapmaya devam etsin.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.