maço erkek

hepsi | bugün   11 entry   -

4

kadınlarını diğer erkeklerden kıskanan,onları aşırı derecede sahiplenen,etek boyu ruj rengi durumlara müdahale eden genellikle ev işlerine karışmayan toplumun erkeğe biçtiği rolü layıkıyla yerine getiren erkeklerdir,bu erkek tipi bazı kadınlar tarafından çekici bulunur.

1

kadına şiddet olarak algılanan aslında kadını koruyup kollayan sahiplenen erkek tipine denir.

2

kendisini kadından daha üstün görmekte olan kendisinin kadının efendisi olması gerektiğini düşünmekte olan ve bu görüşü uygulamakta olan kişilere denir.

1

bazı kadınların sevdıgı erkek tipidir kıskanc ve kendini oldugun dan daha erkeksi gösterme dedıgım dedik bir tiptir

1

erkekler maçoluk kavramını çok yanlış algılıyor. kadınlara şiddet ve saygısız davranabiliyor bu yüzden. ancak maçoluk bu değil,kadını koruyup kollamak onu sahiplenmek düşüncelerine değer vermektir.

1

normalde insanların anladıkları şekilde anlatılırsa kadınlara sıkıntılar çıkaran insanlar olarak bilinir.-basende sadece kadınlara aşırı sahip çıkanlardır.

2

sert ve korumacı olan erkeğe maço erkek denir.bazı kadınlar maço erkekleri çok severler bazıları ise hiç sevmez.

1

sert ve dediğim dedik erkeklerdir. sözlerinin iki edilmemesini isterler. koruyucu ve kollayıcıdırlar. her kadına uymazlar. feministlerin düşmanıdır :-d

1

kıskanç erkek ler için kullanılır. iyi bir şey değildir.

1

maço erkek aslında dışarıda görüldüğü kadar güçlü değildir. güçlü görünürler, dediğim dedik görünürler, kendinden emin tavırları vardır. fakat köşeye sıkıştıkları anda kaba kuvvete başvururlar. bu tip iyi erkeklerle de karşılaşmak gerçekten mümkün.

1

adam gibi adam erkek modeli olanlardır. maço kelimesini algılamak istediğimiz şekilde algılayıp kelimeye kafamıza göre yön verdiğimiz için, ıyy maço diyoruz.
korumacı, kıskanç, sahiplenen, sert yapılı erkektir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler