lcwaikiki

hepsi | bugün   8 entry   -

2

lcwaikiki alanında öncü tekstil firmalarından biridir. özellikle çocuk kıyafetleri gayet trend ve ilgi cekicidir. marka iyi giyinmek herkesin hakkı slagani ile yola çıkmıştır. 2023 yılında avrupa'nın en iyi 3 giyim perakendecisi arasında olmayı hedefliyor. neredeyse türkiye nin her yerinde mağazalarını görmek mümkün. ayrıca yurt dışında da birçok mağaza açtıklarını ve çok tutulduklarını duymuştum. türkiye için gurur verici birşey bence.

0

vahap küçük tarafından ilk defa malatya'da kurulmuştur. merkezi istanbul görünse de malatya'da vahap küçük tarafından yönetilir.

1

ünlü bir giyim markası. fransa kökenli olan bu marka, ülkemizde birçok mağazasıyla yatırım yapmaktadır.

1

bir markanın sponsoru giyimde olsun aykabida olsun yüksek kalite sağlayan ürünlerin tekrar tekrar inceleyen bir marka çantalarda kaliteyi sağlayan bir marka

2

çok dandik ürünleri olan bir giyim markası. geçen yqz aldığım açık renk tişört ancak 1 ay dayandı. mont aldım 1 sezon giyemedim. rengi attı. gömlekleri tam bir para tuzağı. özetle benim gözümde beş kuruş etmez. yetkililerine duyurulur.

0

çocukluğumun muhteşem markası ve maymunlu poşetinin havası. o zamanlar kaliteydi, markaydı. ürünleri de çok iyi denemez ama çeşitliliği çok fazla olduğundan bazı şeyler için hala tercih ediyorum. özellikle ince ve kalın askılı atlet modelleri favorim.

0

adını görünce, başımı başka yöne çevirdiğim mağaza.

0

liseye geçtim geçeli buradan alışveriş yapmaya başlamıştım ama pek beğenmedim nedense. insana sıradan ve itici gibi geliyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler