kürk mantolu madonna

hepsi | bugün   13 entry   -

3

türk edebiyatının efsaneleşen ismi sabahattin ali'nin başyapıtıdır. maria puder ve raif efendinin aşkını anlatan unutulmaz eserlerden biridir.

1

sabahattin ali'nin bir eseri. sonu yeşilçam filmlerine benzese de çok beğenerek okuduğum bir kitap. tavsiye ederim. sabahattin ali'nin üstün yorum gücü insanın başını döndürüyor.

1

sabahattin ali tarafından yazılmıştır

1

kemal tahir'in yazmış olduğu bir kitaptır.

2

imkansız bir aşk hikayesi rastlantısal bir tanışma aranan aşkın bulunması, babasının vefatı ile ülkesine dönen bir adam ve iletişimin tekrar sağlanamaması, yeni bir evlilik çocuklara karışma, unutulamamış gerçek aşkı unutamamk ile son bulan bir hayat.

1

türk edebiyatının usta kalemlerinden sebahattin ali’nin maria puder ve raif efendinin aşkını anlatan güzel ve etkileyici bir eser kitap adını kürk mantolu madonna bir portre den almıştır

1

okudum, tavsiye ederim.

1

üst üste defalarca okunan ve her okunuşunda bir önceki okumada eksik kalan hazinelerin keşfedildiği roman.

2

türk edebiyatı klasiklerinden biridir ve yazarı sabahattin ali'dir.

1

sabahattin ali eseridir. yazarın eserlerinin telif hakkı süresi dolduğu için artık daha kolay ve ekonomik şekilde basılabilecektir. böylece okuyucuya daha kolay. ulaşabilecek tir. zaten uzun zamandır çok satan eserler listesinde bulunuyor.

1

1943 yılında sabahattin ali'nin yazıp yayınladığı bir aşk romanıdır. maria puder ve raif efendi'nin aşklarını anlatan ünlü bir romandır.

1

sabahattin ali eseri olup, çok satanlar çok okunanlar listesinde hep adını duyduğum yarısında bırakıp bir daha elime alıp okuyamadığım kitaptır.

2

sabahattin ali'nin muhteşem ötesi bir eseridir. yani birden fazla okusanız hiçbir şey kaybetmez kazanırsınız. ama bu konuda açıkçası değerinin bilinmediğini düşündüğüm roman.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.