küpe

hepsi | bugün   5 entry   -

0

kulaklara takılan kıyafeti tamamlayıcı unsurlardandır. kısa küçük olabildikleri gibi uzun ve büyük de olabilirler. küpe modeli tercihi kişiden kişiye göre değişir.

0

bir kıyafetin bitirici unsuru da küpe,dir küpe hem şıklık için hemde yaptığı kombinenin bitirici unsurudur bayanlara aşırı yakışıyor

1

süs için kulaklara takılan ya da bu amaçla üretilen, sonradan ise vücudun farklı yerlerine de takılabilen hale gelen süs eşyası. birçok insan erkeklerin takmaması gerektiğini söylese de bence bir sakıncası yoktur.

0

kadınların da bazı erkeklerin de kulaklarını deldirip oraya taktıkları bir aksesuardır. püsküllü küpe,kemik küpe,kuş tüyünden ve bir çok türden küpe vardır.büyük,küçük, renk renk her çeşit vardır.

0

kulağa takılan bir takı türüdür. bazı insanlarda imitasyon takıya karşı alerji vardır, bu durumda altın olmayan küpe taktıkları zaman kulakları yara olur. küpe takmak için kulağın delinmesi gerekmektedir. genelde küpeler kulağın kulak memesi kısma takılmaktadır, fakat kulağın kıkırdağını deldirip oraya da küpe takılması mümkündür.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler