kitap

hepsi | bugün   5 entry   -

0

insanların okuması için yazarlar tarafından üzerine yazı yazılan kağıtların bir araya getirilmesidir. her insan tarafından okunması gereken çok önemli bilgi kaynaklarıdır.

0

kitabı manevi olarak tarif etsek,kitab insanın ruhunu sakinleştiren bir dost hatta dosttan da ötedir.kitab insanı dünyadan bilgilendiren bir kaynaktır.

0

+"görsel yada dokunsal yollarla; aydınlanma, anlama, bilgiyi artırma, beynin eğitilmesi amacıyla yapılmış olan, resimli, resimsiz, kauçuk kapak, kağıt kaplama, jelatinli, jelatinsiz türleri olup, içerisinde önsöz, tanıtım, fihrist bulunan; bilgileri kaydeden, analiz eden, özetleyen, organize eden aletlerdir."
-bu da ne demek?
+kitap efendim. kitaplarımı unutmuşum alabilir miyim?

kitapları bundan daha mükemmel tanımyalabilecek bir açıklamaya daha önce rastladım, 3 idiots mükemmel ötesi bir replikle kitabı anlatabilecek kaliteli bir film kesinlikle.

1

okuma amaçlı olarak insanların yazdığı, araştırmalarına ve kendi düşüncelerine yer verdiği, yalın ya da kapalı anlatımı olan yazı yazılmış kağıtların bir olay örgüsü ile bir araya getirildiği durumdur.

0

hayatı anlamanın başka bir yolu. kuralların olmadığı, özgürlüğün nirvasi olan dünya. http://tinyurl.com/kitapkutum gibi sistemlerde aylık gönderilen gelişim araclar da diyebiliriz...

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.