kahkaha

hepsi | bugün   10 entry   -

1

bir video insana komik gelirse ona gülmesi yada bir espri fıkra komik anı gibi şeylere uzun süreli bağırarak gülmek

0

gülmek zevk almak anlamına gelir mesela bir bize komik bir şey attığında kahkaha atarız.

0

keyiflenen insanın yüzünde oluşan ifade ve ağzından çıkan seslerdir. kahkaha atmak çok keyiflidir. kahkahanız eksik olmasın.

1

bir insanın bir sebepten dolayı kendisini tutamadan çok yüksek sele gülmeleri halidir.mesela bir insan komedi programlarına gülmesidir.

1

anlatılan ya da görülen herhangi bir şeyde aşırı zevk alma sonucunda ortaya çıkan yüksek volümlü sestir. genellikle komik olan şeylere kahkaha atıldığı gibi alaylı olarak da kahkaha atıldığı görülür.

0

en sevdiğim şeylerden birisi. bazen öyle kahkahalar atıyorum ki çıkan sese bende şaşırıyorum.

0

herhangi bir videonun veya bir şeyin çok komik olması durumunda insanın bağıra bağıra ve uzun bir süre gülmesine kahkaha denir.

0

engel olunmayan bir durum karşısında gülmekten daha fazlası olan oldukça sesli gülme şeklidir.

0

komik bir durum karşısında engel olunamayan sesli şekilde gülme durumu olup susmak istedikçe daha da çok gülme krizi yaşatan durum olduğu da kesin

0

kahkaha, eğlenceli ve komik olan bir olaya ya da kişiye karşı verilen bir tepkidir. kahkaha, sesli ve içten bir gülme şeklidir. bizim toplumumuzda kahkaha atmak -özellikle kadınlar yapınca- pek hoş karşılanmaz. ama bence gülmekten ve kahkaha atmaktan güzel bir şey yoktur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.