kahkaha

hepsi | bugün   13 entry   -

1

bir video insana komik gelirse ona gülmesi yada bir espri fıkra komik anı gibi şeylere uzun süreli bağırarak gülmek

0

gülmek zevk almak anlamına gelir mesela bir bize komik bir şey attığında kahkaha atarız.

0

keyiflenen insanın yüzünde oluşan ifade ve ağzından çıkan seslerdir. kahkaha atmak çok keyiflidir. kahkahanız eksik olmasın.

1

bir insanın bir sebepten dolayı kendisini tutamadan çok yüksek sele gülmeleri halidir.mesela bir insan komedi programlarına gülmesidir.

1

anlatılan ya da görülen herhangi bir şeyde aşırı zevk alma sonucunda ortaya çıkan yüksek volümlü sestir. genellikle komik olan şeylere kahkaha atıldığı gibi alaylı olarak da kahkaha atıldığı görülür.

0

en sevdiğim şeylerden birisi. bazen öyle kahkahalar atıyorum ki çıkan sese bende şaşırıyorum.

0

herhangi bir videonun veya bir şeyin çok komik olması durumunda insanın bağıra bağıra ve uzun bir süre gülmesine kahkaha denir.

0

engel olunmayan bir durum karşısında gülmekten daha fazlası olan oldukça sesli gülme şeklidir.

0

komik bir durum karşısında engel olunamayan sesli şekilde gülme durumu olup susmak istedikçe daha da çok gülme krizi yaşatan durum olduğu da kesin

0

kahkaha, eğlenceli ve komik olan bir olaya ya da kişiye karşı verilen bir tepkidir. kahkaha, sesli ve içten bir gülme şeklidir. bizim toplumumuzda kahkaha atmak -özellikle kadınlar yapınca- pek hoş karşılanmaz. ama bence gülmekten ve kahkaha atmaktan güzel bir şey yoktur.

0

yüksek sesle gülmek gülerken ses çıkarmak demektir olabildiğince sesli bir şekilde gülmek.

1

komik bir olayla karşılaşan bir kişinin istemsiz olarak yüksek sesle ve içten gülme şeklidir. alaycı olarak kullanıldığı durumlar da vardır.

0

sesli bir şekilde, katıla katıla gülmek anlamlarına gelir. kişi kahkaha attığında, bu güldüğü şeyin genelde çok hoşuna gittiği anlamına gelir. nitekim bir tebessüm vardır, bir de gözlerinden yaşlar gelene kadar kahkaha atmak...

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler