jet sosyete

hepsi | bugün   7 entry   -

0

gülse birsel'in senaryosunu yazdığı dizilerden hala ekranlarda olanıdır. ilk başlarda avrupa yakası ve yalan dünya'ya göre oldukça yavan durmuştur. ancak gün geçtikçe konu ve karakterler oturmuş ve kaliteyi yakalamıştır. tv8 de yayınlanmaktadır.

0

jet sosyete, senaryosu gülse birsel tarafından yazılan ve tv8'de yayımlanan türk durum komedisidir. yapımcılığını bkm'nin üstlendiği dizinin yönetmeni hakan algül'dür. perşembe akşamlar yayında olan dizi reytingleri iyi derecedir. güzel bir komedi dizisidir.

jet sosyete
1

lüks hayat yaşayan insanlar için kullanılan söz dizisidir. yeni bağlamda ise yapılan bir dizinin adıdır. senaryosunu ve oyunculuğu gülse birsel tarafından yapılmaktadır. başka oyuncuları da mevcuttur.

0

lüks ve zenginlik içinde yaşayan insanların şaşalı hayatlarını ifade eder. bu hayatları izleyen çoğu insan ise içten içe bir arzu hisseder. lakin jet sosyeteye girmek öyle kola değildir. her parası olan da giremez.

0

hikayesi ve gerçekliği yansıtan yanıyla lüks ve gösterişin de mutlu olmaya yetmediğini, parayla bile mutlu olmak için çabaladığını gözler önüne seren dizi. hiç bir karakter mutlu değil.

0

film türüdür higüzel bir film ben beğendim sizede tavsiye ederim.

1

senaryosunu gülse birsel'in yazdığı ve şu an tv8'de oynamaya devam eden yerli komedi dizisi. açıkçası daha önce avrupa yakası'nı izlemiş biri olarak bu dizinin hiç de komik olmadığını düşünüyorum.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.