instagram

hepsi | bugün   25 entry   -

1

sosyal paylaşım sitesi.ilk kurulduğu anlarda sadece resim paylaşılırken şu sıralar video duvar gibi özellikleri ile en fazla kullanılan uygulama ve sosyal medya sitesi haline geldi.facebook'u geçti diyebiliriz hatta.

0

günümüzde yaygın kullanılan bir sosyal medya platformlarından biridir. kevin systrom ve mike kreiger tarafından kurulan resim ve video paylaşma platformudur. instagram kurucuları 2012 yılında instagram'ı, facebook'a satmıştır.

0

yeni nesilin en çok kişi tarafından ve sık kullanılan bir sosyal medya platformudur. instagramda gezdiğiniz bir yeri, yaptığınız bir işi veya kendinizle ilgili resim ve videolar paylaşabilir, ayrıca başka kullabıcıları takipte ede bilirsiniz ve kendinizle ilgili güncel olarak hikayeler de paylaşa bilirsiniz. işte instagram bu ve daha fazla özelliklere sahip güzel bir sosyal medya platformudur.

0

ınstagram sosyal paylaşım sitelerinden biridir. buradaki kullanıcılar resimler paylaşır, videolar paylaşır, birbirlerini takip ederler.

0

sosyal paylaşım platformlarından biridir. hemen hemen herkesin bir instagram hesabı vardır. burada da mantık diğer platformlarla aşağı yukarı aynıdır. kullanıcılar resim ve video paylaşımı yaparlar.

1

an itibariyle facebook'u çalımlamış,twitter'ı tokatlamış uygulamadır.pek çok markanın büyük kitlelere ulaşmak adına yaptığı paylaşımları burada görebilirsiniz.

0

herkesin mutlu mesut olduğunu gösterdiği mekandır. hiç sorun yokmuş gibi davranışları görmemiz mümkün. her şey güllük gülistanlıktır. hiç sorun yoktur. herkes güzel yerlerde gezer, güzel yemekler yer, tatillerini yapar. ilginç.

0

beni ve tüm insanlığı işinden dersinden alıkoyan girince ilginç şekilde bağımlılık yapıp girince çıkışamayan, ergenlerin psikolojisi kötü şekilde etkileyebilen ancak gündemi takip etme fırsatınıda sunan sosyal mecradır. severim kendisini.

0

en fazla kullanılan uygulamalr arasında yer alan geenlliklede fortograf ve video paylaşılan bir sosyal mmedya uyglması

0

ınstagram sosyal medya mecrasıdır. buna benzer facebook, twitter, linkedın gibi uygulama vardır ancak ınstagram daha popülerdir.

1

instagram bir sosyal medya platformudur.fotoğraf paylaşılabilen,canlı yayın açılabilen bir paylaşım platformudur.

0

facebook’un kurucusu mark tarafından 1 milyon dolar satın alınmış,ağırlıklı olarak fotoğraf paylaşımı yapılan sosyal medya sitesidir

0

intgram bir sosyal medya ağırdır . insanlar fotoğraflar koyuyorlar . son zamanlarda da popüler olan bir ağ. benimde severek kullanıyorum

1

su an herkesin kullandığı bir sosyal medyadır. fenomen haline geldi diyebilirim herkes herşeyi ordan öğrenebiliyor.

0

kullanıcılarına fotoğraf ve video paylaşma imkanı sağlayan, mobil, masaüstü ve internet bazlı fotoğraf paylaşma uygulamasıdır.

1

sosyal medya mecralarından biridir. zamanımın çoğunluğunun geçtiği platform.

0

insanların diğer insanlarla paylaşmak istediği her anını paylaştığı bir uygulama

1

fenomen olmak ve takipçi kasmak için kullanılan, çoğu kişinin özentilikten ibaret kullandığı sosyal medya platformlarından sadece bir tanesi.

1

son yıllarda en çok kullanılan sosyal medya platformu.

0

ınstagram adresini pek fazla kullanmıyorum tamam takip ettiğim bazı siteler var ama çoğunluğu da güvenli değil mesela ve makyaj malzemesi aldım geldiğinde hepsi çakma idi ne kadar denetleniyor bilemiyorum.

1

fotoğraf ve videoların paylaşıldığı bir sosyal medya platformudur.gençler gününün çoğunu ınstagram'da geçirmektedir.

0

bir sosyal medya aracıdır. fotoğraf ve vidrolar paylaşılır. yakın zamanda popüler olan bir platformdur. günümüzde oldukça popüler olmuş bir sosyal medya aracıdır.

0

günümüzde kullanılan en aktif şekilde özellikle kullanılan sosyal medya darı burada resim paylaşılır günlük hayatta ne yaptığımız ile ilgili bilgiler verilir.

0

eskiden iyi olan son zamanda fazlaca bot hesap ve reklam kaynayan sosyal mecra

0

sosyal medya olarak bilinir ve bunu herkes kullanmaya başladı çok l popüler oldu artık. fenomen olanlar var bu sosyal medya sayesinde.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.