hadi bilgi yarışması

hepsi | bugün   11 entry   -

1

turkcell 'in düzenlemiş olduğu bilgi yarışmasıdır. hergun en az 2 kere yapılmaktadır. (öğlen ve akşam) yarışmaya canlı olarak mobil üzerinden katılım sağlanmaktadır. 12 soru sorulup bilen yarışmacılar arasında ödül paylastirilmaktadir. bazen 2 kuruş kazanıldığı da oluyor, binler kazanıldığı da. eğlenip öğrenmek de cabasi.

0

genelde kuruş kuruş kazandıran uygulama. hiç kullanmadım ama videolarını izledim, toplam kazanç doğru bilen kişi sayısına bölününce geriye pek bişey kalmıyor.

0

ilk zamanlar girdiğim bir yarışmadır. ama kazanç elde edemediğim için bende sildim. çünkü en son sorular biraz daha zor oluyor. yada bana yabancı oluyor. onun için orada takılıyorum.

0

turkcell'in günde iki kez, biri öğle diğeri akşam olmak üzere canlı şekilde 12 soru sorduğu bir yarışma. size ait bir jokeriniz varsa son soru haricinde, yanlış yaptığınız veya boş bıraktığınız bir sorunun yerine jokerinizi kullanabiliyorsunuz. yarışma başladığı anda katılımcı sayısına göre verilen programdaki ödül oranı belirleniyor. diyelim finalde 1000 kişi doğru bildi ve o günkü büyük ödül 10.000 lira. kişi başına 10 lira düşer.

0

japonca'da merhaba nasıl söylenir?

0

her gün her gün oynadığım çok güzel eğlenceli bir yandan bilgilendiren bir yarışma. öğlen 12 :30 akşam 20:30 yarışmaları var .bu yarışmalar canlı olarak sunuluyor . sunucu olarak müge boz ve merve toy bulunuyor. sorular kolaydan zora olmak şartıyla 12 soru bulunuyor. o günün ödülü tüm soruya cevap veren kişiler arasında bolusturulerek para ödülü paylaştırılır.

1

zengin olacağım mantığıyla girip,2-3 kuruş kazanıp evine dönen insanların kullandığı sözde "bilgi" yarışması.

0

bazı zamanlarda abartıp günde 4 yarışma yaptığı görülmüştür.

0

hatalık sorular hazırlanır 27.0000 insan kullanıyor ve yarışmada 100 kişi eleniyor saat ..20:00 de başlıyor gündüz ise 12: 00 de başlıyor bilgi yarışmasıdır 20 milyondan düsen para size 10 krş veya 25 krş dur ilk başta kolay başlar sonra zor sorular sorarak ilerler para kazanma sitesidir..

1

hadi bilgi yarışması çok zevkli hem insan bilmediği değişik bilgiler ögreniyor hemde hem eğleniyor hemde kuruş kuruşta olsa para kaznıyorlar.

1

hadi bilgi yarışması ilk çıktığı günlerde ciddi bir açığı kapattı türkiyede insanlar eğlerenerek sorular cevaplayarak para kazanıyorlar bu genellikle çok düşük mevlalar oluyor ben 1,65 kuruş kazandım

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler