göz kalemi

hepsi | bugün   9 entry   -

0

gözün alt ya da üst kısmına sürülen renkli ve siyah kalemlerdir.

1

makyaj malzemesi olup gözün üs ve alt tarafına sürülür.

0

bayanların kullandığı bir kalemdir. gözü belirginleştirmeye yarar. gözüdeki kirpiklerin dibine sürülür. erkeklerin de kullandığı görülebilmektedir. estetik amaçla kullanılır.

0

kadınların kullandığı makyaj malzemesi göz bölgesinde kullanılır genelde siyah renktedir ama başka renkleride mevcuttur.

0

göz kalemi kadınların gözünün hemen üst yani göz kapağını da renk vermesi amacıyla yapılan çeşitli renklerde bulunan bir çeşit kadın makyaj malzemesi dir.

0

insanların makyaj yaparken kullandığı bir tür makyaj malzemesidir.

0

bayanların tercih ettiği bir makyaj ürünüdür daha çok göz içerisinde kullanılır siyah kahverengi mavi renk tonları vardır .bazı kadınlar kendini göz kalemini alıştırdığın da kullanmadıklarını hasta gibi görünüyorlar göz kalemi de bir nevi bağımlılık yapıyor.

1

bir makyaj malzemesi olan göz kaleminin her kadına göre farklı farklı kullanım şekilleri vardır ve göz ve kirpiklerin her bir yerine sürülebilmektedir.

0

gözün iç kısmına sürülen bir makyaj malzemesidir göz rengini daha ön planda tutmaya yarar birçok rengi vardır açık renk gözlüler için beyaz göz kalemi tercih edilir

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.