görgüsüz insan

hepsi | bugün   11 entry   -

2

nerede nasıl davranacağını bilmeyen, hal ve hareketleriyle toplum kurallarına uymayan, sadece kendi doğrularıyla yaşayan insanlardır. gösteriş meraklısı olanları da vardır. zenginliğe rağmen fukaralık yapanları da vardır. çok fazla çeşitleri vardır.

1

önündekiyle yetinemeyen,şükretmeyen ve hep daha iyisini isteyen insanlar görgüsüz insanlardír.

1

nerede nasıl davranacağını bilmeyen gittiği yere göre davranmayan insanlar için kullanılır.

1

bu tip insanları paraları olduğu zamanlarda insanlara küçümseyerek davranırlar.ve önceden bunları hiç görmemiş gibi davranırlar.

0

ne zaman ne yapacağı belli olmayan, aldığı şeylerle, kullandıkları ile hava atma çabasına giren gösteriş budalası olmasının yanı sıra görgüsüzlükte de çığır açmış kişilerdir. çakma kıyafetleri bile orjinal bilmem kaç paraya aldım diye sırf gösteriş adına yalan söyleyip insanları kandırma çabasında olurlar hiç de çekinmezler.

0

hıc bısey bılmeyen insanlara denir böyle insanlar nerde ne yapacağını bilemez

0

her ortamda kendini belli eden terbiyesiz kişilerdir. bu aralar çok sık karşılaşıyorum. özellikle öğretmenlerle konuşan öğrenciler.

1

toplum içinde nasıl davranılacağını bilmeyen, görgüsü olmayan.kimselere verilen addır.

1

nerede nasıl davranması ve insanlarla nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyen, sahip olduğu şeyleri başkalarının gözüne sokarak hava atmaya çalışan, saygısız insanlar için kullanılan bir tabirdir.

0

toplum içinde nasıl hareket edeceğini bilmez görmemiş insanlar için kullanılır genellikle.

1

görmemiş insanlar için kullanılır. bu insanlar ailesinden maddi manevi destek görmemiş, nerede ne yapması gerektiğini bilmeyen insanlardır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.