gaga

hepsi | bugün   13 entry   -

3

kuşlarda, boynuz yapısında ve sert ağız, dudak.

2

genel olarak kuşlarda olan ağzının önünde duran boynuz yapısında sert organ. ağzın bir uzantısıdırlar bundan dolayı ağızdan ayrı değerlendirilemez. aynı zamanda da bir müzik terimidir.

0

kuşların ağzıdır yemekleri kolay yitebilmesi için oluşturulmuş allah vergisi.

0

tırnaklı ve kanatlı hayvan türlerinin ağızları için kullanılan kelime.
bir de lady gaga var onun konumuzla alakası yok

0

bazıncanlıların ağızlarının bir kısmıdır. sert bir yapıdadır. yiyecek yemek ve düşmanı hırpalamak için kullanılır. kuşların hepsinde bulunur.

1

genel olarak kanatlı hayvanları ağız kısımlarında bulunmakta olan ve sert bir yapıdan meydana gelmekte olan temizlenme, yiyecek arama, avlarını öldürme ve yavrularını besleme gibi alanlarda kullanmaktadır.

1

kuşların ağız bölgelerinde olan bazılarına göre de değişiklik gösteren yani bazısında büyük bazısında da küçük olan sert bir çıkıntılardır.

1

hayvanların genellikle de kuşların ağızlarıdır. çeşitli şeyleri öğütmek amaçlı ve yemek yeme amaçlı kullandıkları ince uzun ya da kalın kısa kemik yapılarıdır.

0

kuşların ağız kısmına gata denir.kuşlar gagalarından yemek yerler ve avlanırlar.gagalarıyla genellikle solucan ve balık avlarlar.

0

kuşlar ve kuş türlerinde yemek yemek için veya su içmek için ihtiyaç kullandıkları şey.

0

ınsanın nasıl bir ağrı var ise uçan hayvanların da gagaları vardır onun sayesinde bir şeyler yer veya içer hayvanların ağzı demektir.

1

gaga, kuşların anatomik bir dış yapısıdır. beslenmeye ek olarak, tımar etme, temizleme, nesneleri beceriyle kullanma, avlarını öldürme, yiyecek aramada sonda etme, kur yapma ve yavrularını beslemede kullanılır.

0

kuslarda dudak ve diş görevini gören, boynuzumsu organ. kesin bilgiye girmek istemiyorum; "gagalı hamsi" de her an çıkabilir lakin genel olarak kuşlarda, ağızın önünde görülebilen, boynuz cinsinden -artık eklenti mi diim, organ mı diyim, vesayit mi diim bilmiyorum- nesne.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.