dolar

hepsi | bugün   13 entry   -

2

rahip brunson olayından sonra ekonomimizi büyük ölçüde yaralayan amerikan pesosudur.

1

zamanında 3.5-4 iken saçma olaylardan sonra 7 den 5 e düştüğüne,milletimizin sevindiği para birimi.

1

amerikan doları amerika birleşik devletleri'nin resmî para birimidir abd doları diye de adlandırılır dünyada en yaygın kullanılan dövizdir. 2004 yılında dünyada dolaşımda yaklaşık 950 milyar amerikan doları olduğu tahmin edilmektedir.

1

her saniye gelişen olaylara ekonomik durumlara göre azalan çoğalan durum

2

uluslararası piyaslarda en geçerli olan para birimidir. ülkemizde 1$ 5,47 tl değerindedir bu da ithal edilen elektronik eşyaları neden pahalıya aldığımızı açıklar.

0

hızlı ve öfkeli filmini bizlere anımsatan yükselişiyle yüreklerimizi ağzımıza getiren abd para birimi. süper güç olduğu için uluslararası para birimi de diyebiliriz.

0

dolar yatırım için iyi bir şey

1

yatırım için ülkemizde kullanılan avrupa birliğine dahil olan bir para birimidir. günümüzde oldukça yükselen dolar ve euro vasıtası nedeniyle eflasyon da oldukça artmış durumdadır.

1

amerikan doları, amerika birleşik devletleri'nin resmî para birimidir. abd doları diye de adlandırılır. dünyada en yaygın kullanılan dövizdir. 2004 yılında dünyada dolaşımda yaklaşık 950 milyar amerikan doları olduğu tahmin edilmektedir. bu miktarın 2/3'ü abd dışındadır.

0

uluslararası ticarette büyük önem gösteren para birimi. bu aralar yükselişe geçti ve gündemde sık sık yer alıyor.

0

amerika büyük şehir devletlerinin resmi para birimi de doların artması ile türkiye'de bulunan kazançlar ekonomik krizde artıyor birbirine paraleldir.

1

bir para birimi olması ile bilinmektedir. diğer para birimlerinin değerini belirlediği görülmektedir.

0

usa' nın para birimidir. majör para birimidir. her yerde geçer. her yerde para eder. hatta bazı ülkelerin parasının birkaç katıdır. örneğin; ülkemiz para birimi olan liranın 6.20 katıdır. geçmiş olsun.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler