dolar

hepsi | bugün   10 entry   -

2

rahip brunson olayından sonra ekonomimizi büyük ölçüde yaralayan amerikan pesosudur.

1

zamanında 3.5-4 iken saçma olaylardan sonra 7 den 5 e düştüğüne,milletimizin sevindiği para birimi.

1

amerikan doları amerika birleşik devletleri'nin resmî para birimidir abd doları diye de adlandırılır dünyada en yaygın kullanılan dövizdir. 2004 yılında dünyada dolaşımda yaklaşık 950 milyar amerikan doları olduğu tahmin edilmektedir.

1

her saniye gelişen olaylara ekonomik durumlara göre azalan çoğalan durum

2

uluslararası piyaslarda en geçerli olan para birimidir. ülkemizde 1$ 5,47 tl değerindedir bu da ithal edilen elektronik eşyaları neden pahalıya aldığımızı açıklar.

0

hızlı ve öfkeli filmini bizlere anımsatan yükselişiyle yüreklerimizi ağzımıza getiren abd para birimi. süper güç olduğu için uluslararası para birimi de diyebiliriz.

0

dolar yatırım için iyi bir şey

1

yatırım için ülkemizde kullanılan avrupa birliğine dahil olan bir para birimidir. günümüzde oldukça yükselen dolar ve euro vasıtası nedeniyle eflasyon da oldukça artmış durumdadır.

1

amerikan doları, amerika birleşik devletleri'nin resmî para birimidir. abd doları diye de adlandırılır. dünyada en yaygın kullanılan dövizdir. 2004 yılında dünyada dolaşımda yaklaşık 950 milyar amerikan doları olduğu tahmin edilmektedir. bu miktarın 2/3'ü abd dışındadır.

0

uluslararası ticarette büyük önem gösteren para birimi. bu aralar yükselişe geçti ve gündemde sık sık yer alıyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.