diş doktoru

hepsi | bugün   7 entry   -

0

ışimizin içerisinde çürümeye kanal dolgu veya implant gibi uygulamaları yapan diş sağlığına önem veren ve genellikle dişlerimizin iyileştirmek için yöneldiğimiz doktordur.

0

ağız ve diş sağlığı konusunda uzmanlaşmış kişidir. ağız ve diş kusurlarını, bozukluklarını vb. tedavi eder. genellikle dişlerle uğraşır. dişlerin sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. geçmiş olsun.

0

17 yıllık eğitim hayatını başarıyla tamamlayan bireyin tıp ve sağlık alanında edindiği bilgileri ve uygulamaları hasta bireylerde değerlendirip saglîğına kavuşması için çalışan kişi.

0

en çok korkulan doktorlardan biridir. diş doktorları ile insanların arasını bulmanın bir yolu olmalı. diş doktorunun koltuğuna oturmamak için dolgu yaptırmaya gitmeyen ve zamanla diş kaybı yaşayan insan sayısı çok fazla.

1

insanların en çok korktuğu ve gitmek istemediği kişidir. buraya gitmemizin sebebi dişlerimize yeterince ilgilenmediğimizden kaynaklanmaktadır.

1

son dönemlerde çalışkan öğrencilerin gitmek istediği bölümler arasında tıptan sonra 1. geliyor. bu kadar revaçta olmasının sebebi tabi ki aldığı maaş olmakla birlikte iş imkanlarının fazla olmasıdır.

0

diş doktoru diş hastalıklarıyla ilgili görev yapan özel ve kamu hastaneleri ile kendi özel yazıhanesini de açma imkanı olan bir meslektir her türlü diş hastalıklarıyla ilgili dalları vardır. bir diş doktoru tüm diş ile ilglii şeyleri yapamaz.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.