cips

hepsi | bugün   12 entry   -

1

ınce kıyılmış patates kızartılması ile oluşturulan abur cubur dur film dizi veya maç izlerken yemenin tadı ayrıdır.

1

bir çok ürünlerden yapılan kızartma yiyeceklerdir.mesela patateslerin ince bir şekilde dilimlenerek ve de yağda kızartılmış yada mısırların yağda pişirilmesi sonucu yapılmış yiyecektir

0

en sevilen abur cuburdur. birçok farklı markanın farklı kıvamda, şekilde, baharatta cipsi vardır. yağda kızartıldığı içşn kalorisi yüksektir. günümüzde fırında pişirilmiş cipsler de çıkmıştır. bu cipsler daha az yağlıdır.

0

patatesten elde edilen ince ince doğranıp uzerine çeşitli baharatlar sürülüp fırında kızartılan cips çok sevilen abur cubur kategorisinde ilk sırada yer alıyor.

0

ince ince kıyılıp çeşitli baharatlarla harmanlanıp fırında kızartılan patateslerden elde edilen cips kalorisi yüksek bir abur cuburdur.

0

onlarca çeşit marka ve modeli olan, patatese binlerce model ve şekil verilerek çeşitli tatlandırma, baharat ve aşırı acılı olabilen abur cuburun babası.

0

patetes veya mısırdan yapılan ince çıtır çıtır atıştırmalık. çok yağlı olduğu için hem kilo yapar, hem de sivilceye sebep olur.

1

ham maddesi patates olup, çeşitli şekillerde kesilip, baharatlandırılıp yada sade olarak fırınlanarak paketlenip satılan oldukça sağlıksız, üstüne kilo aldırıcı özelliği olan bir çeşit abur cubur.

1

ince ve yuvarlak, serçe parmak gibi küçük küçük kesilerek kızartılmış patates yiyeceği.

1

patatesden yapılan ince atıştırmalık

0

patates, mısır ve türevlerinden yapılabilen yağda kızartılan ya da fırınlanarak çıtır hale gelen bağımlılık yapan yiyecek

0

ince kıyılmış patates ve soğan halkalarından oluşan abur cubur

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.