cep

hepsi | bugün   7 entry   -

0

birşeyleri koymak için yapılan küçük gözlerdir. araba için kullanılan durma cepleri mevcuttur.

1

genellikle, üstte taşınabilecek şeylerin konulabilmesine yarayan, giysinin belli yerleri içine yerleştirilen astardan yapılmış kese ya da giysinin belli yerlerine üstten konulmuş kumaş parçasıyla yapılmış yere verilen isimdir.

0

tüm giysileri üzerilerine tasarlanmış, günlük hayatımızda üzerimizde taşımaz gereken şeyleri bu ceplere koyarız ve bize büyük bir fayda sağlar elimizde bir şey taşımayız. anahtar, cüzdan, para ve kart gibi..

1

elbiselerin üzerine yapılmış olan ve yanımızda taşımamız gereken anahtar, cüzdan gibi benzeri şeyleri koymamıza yaramaktadır. bazıları da süs amaçlı olarak yapılmıştır.

1

kıyafetlerde, küçük bir şeyler koymayı sağlamak amacı ile yapılan, ek kumaş ile bağlantı sağlanan parçalardır. kot pantolonlarda, gözlemlerde, kumaş pantolonlarda, tshirtlerde bulunması mümkündür.

0

trafiği kolaylaştırmak, araçların durabilmesine olanak sağlamak için yaya kaldırımları veya şehirler arası yolların kenarlarında bulunan araç yanaşma yeri.

0

pantolon veya etek için ayrılmış olan kısımdır burada daha çok elimde taşıyacağını şeyleri koyuyor işimizi kolaylaştıran bir şeydir para cüzdan vesaire şeyler bırakılır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler