çamaşır makinesi

hepsi | bugün   12 entry   -

0

çamaşırların yıkanmasını sağlayan beyaz eşyadır. makinede detarjan ve yumuşatıcı gözü bulunmaktadır. bazı makineler çok işlevlidir. kendi programlarında hassas yıkama, koyu renk yıkama, pamuklu, sentetik yıkama gibi ek gösterimler bulunmaktadır.

0

kıyafetlerimizi tekrardan giyebilmemiz için temiz olması gerekmektedir. bu nedenden dolayı yıkanması için çamaşır makinesine koyarız.

1

bir evin olmazsa olmazıdir. çamaşırları yıkamaya yarar ve bayanlar için çok önemli birşey.

0

merdaneli çamaşır makinesine makine diyordum da şimdi yapay zekalılar çıktı at çamaşırı programla yıkasınlar mis gibi çıkar ütüle giy.

0

evin bel kemigidir annelerimizin eli ayagidir aslinda camasir makinesi

1

çamaşır yıkamak için icat edilmiş çok faydalı bir makinedir. ilk çıkan makinelerle günümüz makineleri arasında muazzam farklar vardır. günümüz makineleri akıllı makinelerdir. kalabalık aileler de yükleri ağırdır.

0

içerisinde çamaşırların yıkandığı alettir.

0

temizlik zamanından maksimum süre azaltan, hem yıkayan hemde kurutabilen özelliği ile baş tacı beyaz eşyadır.

1

insanların kirlenmiş olan giysilerini temizlemeleri için yapmış oldukları plastikten bir kapağı olan bir çok programı olan bir tür makinedir.

0

her evde ol ası gereken bir şey. günümüzdeki teknolojide giderek gelişiyor. şu andaki çamaşır makineleri yıkayıp ütüleyip katlama özelliğine sahip.

0

insanları kirli kıyafetlerini perdelerini yıkamak için attığı beyaz ev eşyasıdır. çok yararlı bir buluş özellikle yaşlılar için

0

evlerin olmaz olmazı çamaşır yıkamada kolaylık sağlayan oldukça pratik yıkamak ve kurutmak amaçlı tek seferde işlem yapılabilen beyaz eşya.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.