çamaşır makinesi

hepsi | bugün   15 entry   -

1

çamaşırların yıkanmasını sağlayan beyaz eşyadır. makinede detarjan ve yumuşatıcı gözü bulunmaktadır. bazı makineler çok işlevlidir. kendi programlarında hassas yıkama, koyu renk yıkama, pamuklu, sentetik yıkama gibi ek gösterimler bulunmaktadır.

1

kıyafetlerimizi tekrardan giyebilmemiz için temiz olması gerekmektedir. bu nedenden dolayı yıkanması için çamaşır makinesine koyarız.

2

bir evin olmazsa olmazıdir. çamaşırları yıkamaya yarar ve bayanlar için çok önemli birşey.

1

merdaneli çamaşır makinesine makine diyordum da şimdi yapay zekalılar çıktı at çamaşırı programla yıkasınlar mis gibi çıkar ütüle giy.

1

evin bel kemigidir annelerimizin eli ayagidir aslinda camasir makinesi

2

çamaşır yıkamak için icat edilmiş çok faydalı bir makinedir. ilk çıkan makinelerle günümüz makineleri arasında muazzam farklar vardır. günümüz makineleri akıllı makinelerdir. kalabalık aileler de yükleri ağırdır.

1

içerisinde çamaşırların yıkandığı alettir.

1

temizlik zamanından maksimum süre azaltan, hem yıkayan hemde kurutabilen özelliği ile baş tacı beyaz eşyadır.

2

insanların kirlenmiş olan giysilerini temizlemeleri için yapmış oldukları plastikten bir kapağı olan bir çok programı olan bir tür makinedir.

0

her evde ol ası gereken bir şey. günümüzdeki teknolojide giderek gelişiyor. şu andaki çamaşır makineleri yıkayıp ütüleyip katlama özelliğine sahip.

1

insanları kirli kıyafetlerini perdelerini yıkamak için attığı beyaz ev eşyasıdır. çok yararlı bir buluş özellikle yaşlılar için

1

evlerin olmaz olmazı çamaşır yıkamada kolaylık sağlayan oldukça pratik yıkamak ve kurutmak amaçlı tek seferde işlem yapılabilen beyaz eşya.

1

dışarıda giyile giyile pislenen kokan kirli olan ve artık yıkanması gereken kıyafetlerimizi yıkamaya yarayan ev eşyasıdır

1

çamaşır makinesi insanlık için büyük icatlar dan birisidir. özellikle bayanların hayatındaki çok büyük bir zorluğu ortadan kaldırmıştır.

0

evde bulunan herkesin çamaşırlarını tek tek yıkamak zor olduğu için üretilmiş olan bir makinadır çamaşırlarımızı oluşan lekeleri ve kirli kokuyu gideren makinedir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler