aseton

hepsi | bugün   11 entry   -

2

bayanların tırnaklarındaki ojeyi çıkarmak için pamuğa sürüp, kolayca oje nin çıkmasını sağladıkları sıvı madde.

0

tırnaklardaki ojeyi çıkarabilmek için uygulanan sıvıya denir.

0

tirnaklara sürülen ojeyi çıkarmaya yarayan bir şeydir.

1

bayanların tırnaklarına sürdükleri ojeleri çıkarmak için kullandıkları, renksiz, kolayca alev alabilen, eter kokusunda olup, boya maddelerini eritici olarak kullanılan bir tür kimyasal sıvıdır.

1

oje çıkarmak için kullanılan, çeşitli boyaların da çıkmasını, silinmesini sağlayan bir çeşit kimyasaldır. genel olarak kadınlar kullanır.

1

bazı şeyleri eritmek amacı ile yapılmış olan işini bitirdikten sonrada uçup giden sıvı bir maddedir.renksiz kokulu bir maddedir.

0

daha çok oje çıkarmak için kullanılan kısmi yardımcıdır. çeşitli kokuları vardır.
bazıları da yoğun kimyasal içerikli olup eritme özelliğine sahiptir.

0

bayanların güzellikleri için tırnaklarına sürdükleri boya oje eder bu ojeyi geçirebilmek için kullandığımız kimyasal suya aseton denir aseton olmadan oje biraz zor geçer.

1

tırnaklarına sürdükleri ojeyi silmek için kullanır kadınlar daha çok.uçucu bir maddedir.farklı kokuları da vardır. ağzı açık kalırsa etkisi kaçabilir. pamuğa dökülerek kullanılır.

1

aseton bayanların güzel görünmek için el ve ayak parmaklarının tırnaklarına sürdükleri ojeyi tekrar silebilmek için kullandıkları bir kimyasal maddedir. uçucu bir sıvıdır.

1

renksiz, uçucu, kolay alev alabilen, eter kokulu, pek çok organik maddeler için çözücü, eritici olarak kullanılan bir sıvı türüdür.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler