aras bulut iynemli

hepsi | bugün   7 entry   -

1

kaliteli oyunculuğuyla göz kamaştıran bu kişi gerçekten tam bir başrol oyuncusu. kendisini tebrik ediyorum. yolu açık olsun.

1

yakışıklı bir oyuncudur gayette başarılıdır daha da başarılı olur inşallah kendini tebrik ediyorum.

0

öyle bir geçer zaman ki dizisi ile tanıdığım, tamam mıyız filminde ki rolü ile de muhteşem oyunculuk sergilemiş ve şu an ki oynadığı dizi de daha da fazla level atlamış rollerinin hakkını veren kaliteli bir oyuncu.

0

öyle bir geçer zaman ki arka sokaklar gibi dizilerde oynamış sonrasında muhteşem yüzyıl içerde ve çukur gibi dizilerin başrol oyuncusu olduğu bir aktördür deli rollerin ustasıdır kendisi

1

1990 yılında doğmuş olan bir oyuncudur.2010 yılında öyle bir geçer zamanki adlı dizide mete akarsu karakterine hayat vermiş

1

genç yaşta dizi sektörüne giren oyuncu, sonradan kendini iyice geliştirerek gerçekten farklı rollerin de hakkını verebileceğini göstermiştir.

1

çok sevdiğim arkadaşımın ağzından kendisi hakkında şu sözler dökülen oyuncu. "öyle bir geçer zaman ki dizisinin fragmanında oyunculuğu dikkatimi çekti ve ilk bölümü seyretmek için sabırsızlandım. diziyi nefesimi tutarak izledim diyebilirim. yeteneği karşısında gerçekten nutkum tutuldu. özellikle dayak sahnesi ve sonrasında annesiyle arasında geçen diyalog 10 numaraydı. yolda geçse dikkatimi çekmeyecek bir tip olmasına rağmen oyunculuğuyla şahlandı ve şimdi dünyanın en yakışıklı adamı gözümde. çok iyi yerlere geleceğine eminim."

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.