antalya

hepsi | bugün   12 entry   -

1

türkiye'nin turizm merkezi en sıcak yerlerinden bir tanesi,ayrıca çok büyük bir şehir kışın sebze ihtiyacımızı karşıladığı gibi ihracat da yapılıyor seracılık faaliyetleri ile,akdeniz üniversitesi bu ildedir.

0

türkiye'nin turizm başkentidir. bunun yanında ülkenin tarım başkenti olarak da anılabilir. şehir beş tane üniversiteye ev sahipliği yapmakta ve bir çok öğrenci barındırmaktadır. yerel halkının büyük kısmı hoş sohbet, anlayışlı ve hayvan severdir. turizm başkenti olması dolayısıyla bir çok gezilebilecek, eğlenebilecek doğal ve yapay alan mevcut bununla beraber otel bakımından da türkiye de en çok otel bulunan illerdendir.

0

istanbuldan sonra en çok yabancı turist çeken şehir.bu turistlerin çoğu rusya ve almanya'dan gelmektedir.şehrin en büyük takımı antalyaspor yıllardır süper ligde mücadele etmektedir. 31 mart yerel seçimlerinde belediye başkanlığını chp adayı muhittin böcek kazanmıştır.

0

akdeniz bölgesi'nde yer alan antalya türkiye' nin en kalabalık beşinci şehri ve altıncı büyük ilidir. turizm bakımından çok gelişmiştir. ülkemizin muz ve portakal bahçesi olarak adlandırılır. sahil turizmi bakımından da çok gelişmiştir.

1

türkiye'nin yaz için mutlaka gidilip görülmesi bir yer. tatil için çok uygun. ben gidemedim ama gitmeyi düşünüyorum.

0

türkiye nin akdeniz bölgesinde bulunan bir şehiridir ülkesine ekonomik acıdan güzel bir gelir kaynagıdır tropikal meyve yemek istediginizde yol kenarından herhangi bir agaçtan koparmanız yeter

0

türkiye nin akdeniz bölgesinde yer lan en çok turist çeken yerlerden biridir türkiye ekonomisine büyük katkıları olur. bende gitmek isterim yani.

0

ülkemizi güneyinde bulunan bir rurizm şehrimiz. birçok turistik yeri vardır. yerli ve yabancı turistlerin gözdesidir.

1

ülkemizin akdeniz bölgesinde yer alan güzel bir ilimizdir.yaklaşık nüfusu bir milyon olan her sene bolca da turist gelen bir şehrimizdir.

1

akdeniz bölgesinde bulunan türkiye'nin bir şehridir. tatil beldeleriyle ün salmıştır. yazın turist çeken türkiye'deki en tuzlu denize sahip olan bölgedir.

0

türkiye’nin turizm yeridir hatta en iyi yeridir.akdeniz bölgesinde bulunur.rusların da genelde tercih ettiği yerdir .

0

antalya, türkiye'nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehri. 2018 sonu itibarıyla il nüfusu: 2.426.356'dır. ilin yüzölçümü 20.177 km²'dir. ilde km²'ye 115 kişi düşmektedir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.