anne

hepsi | bugün   8 entry   -

2

hayatımızın vazgeçilmez parçası, herkesin hayata gelmesine vesile olan o mübarek insanlar. cennet ayakları altında olan, bir çocuk için dünyadaki melek olan kadınlar.

0

anne küçüklükten büyüyene kadar bizim için canını feda edecek tek insan. geceleri hasta olduğumuzda başımızda bekleyen her sorunumuza koşturan bizi çok iyi dinleyip sırlarımızı saklayan tek insan annelerimizdir.

1

çocuğu olan kişidir. her doğuran anne olamaz. her anne olabilen çocuk doğurmuş demek değildir. annelik emek harcamakla olur.

1

çocukları olan kadınlara verilen isimdir.yani çocukları bebekleri olan insanlar. yada bunlar gibi hayvanlarda da yavrusu olan hayvandır.

0

çocuğu olan kişiye denir . fakat her çocuğu olan anne değildir çocuğunun sorunları dinleyen hasta olduğunda onu dinleyen onunla ilgilenen emek harcayan kişiler anne olabilir .

0

çocuğun dünyaya gelmesinde etkisi olan kadındır annen dünyanın en önemli kutsal görevidir çocuk ilk önce anneye bağımlı olur .daha sonra çevresine karşı açılır annem bir bebek için her şeydir.

0

anne; nefes, hayat, oksijen, yaşam kaynağı, dünyanın tamamı.
dünyaya getirdiği canlı bütününe bir ömür hayat veren, yaşamsal döngünün ebedi ve tek varoluş parçalarından biri.

0

anneler melektir. cennet annelerin ayakları altındadır. annelerini ne olursa olsun ezdirmeyin koruyun, kollayın.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.