+2

Bence sen dikkat etmen gerekiyor cevaplarına baktımda, kısa anket cevapları gibi vermişin. Ap kazandırmayan sorularıa cevap veriyorsun, soruyorsun sitede gayet iyi Ap kazanılıyor. Herkes ağlaşıyor bu konuda, konuya hakim olan ise gayet memnun.

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Sitede yeni olduğun için böyle sitemleri normal buluyorum.Cevaplarına göz gezdirdim çok kısa ve basit cevaplar vermişsin.Boyle ap kasamazsın hele ki ap bonus daha zor.Kaliteli uzun cevaplar fazla ap kazandırıyor.Son olarak geyik sohbet bölümü ap kazandırmıyor orada soru sormanı yada cevaplamanı tavsiye etmem.

2 0
paylaş
+1

Bana şu anda iyi apler geliyor. Günlük olan 250 cevap limitimi de an itibariyle doldurulmuş olacağım. Ben baya sevindim bu duruma umarım herkeste öyledir.

1 0
paylaş
+1

Sizler sorular sorduğunuz zaman kazanç elde etmiyorsanız şayet sizler de daha fazla cevaplar vermeniz gerekiyor. Böyle yaparak daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

1 0
paylaş
+1

Sen yazıp çizmeye, değerli görüş ve sorularını paylaşmaya devam et. Bugün olmadı yarın iki katını verir sistem. sağı solu belli olmuyor. Suyuna gitmek lazım. Bende çok yaşadım bu durumu,ama genel olarak her şey yolunda gidiyor. Seninde düzelir umarım.

1 0
paylaş
1 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.