+1

Bu ürünlerin kaliteli olanı da var, ödediğiniz paranın yarısına bile değmeyecek derecede kalitesiz olanı da. Sanırım tanındıkları için pahalılar. Her markalı ürün kaliteli gelmiyor bana çünkü.

1 0
paylaş
+2

Markalı ürünler pahalıdor ki çünkü aradaki fark kaliteye değil genelde markaya gider. Avrupa'dan Amerika'dan ithal gelen ürünler de aslında orta veya alt segment ürünler ama bizim paramız değersiz olduğu içen bize pahalı geliyor.

+1

çünkü marka hisseleri çok daha fazladır ama bu sıralar çok abartmaya başladılar bir ayakkabı çıkartıyorlar 600 den aşşa ayakkabı yok piyasada şuan böyle giderse çıplak gezecez

1 0
paylaş
+1

Belli bir kaliteye sahiptir. Dünyada bir çok örnek verilebilecek şeylere sponsorlukları vardır. Belli bir kitlesi vardır ve dünyaca tanınır. Tabii tüm bunlar ürünün mal kalitesini de gösterir.

1 0
paylaş
+1

Kalitesiz bir urun alındığında bir dışa o kullanıcı o ürünü almaz buda onu markasız yapar ama aldığımız bir ürünü beğeniriz tanıdıklarınızla tavsiye ederiz bunlarda onu görüp bakıp begendiklerinde ilgi alır o üründe kaliteli bir urun yaptık daha fazla para kazanabiliriz diyip fiyat artirirlar

1 0
paylaş
+1

Aslında bakış açımızı değiştirirsek pahalı değil. Bizim burada 600 tl'ye almış olduğumuz ayakkabı yurt dışında 100 tl türk lirası ciddi anlamda değer kaybediyor buda tabiki giyeceğimiz kıyafetlere yiyeceğimiz yemeklere yansıyor. Elbette çok sıkıcı bir durum ama vatandaş olarak boyun eymeye mecburuz.

1 0
paylaş
0

Kaliteli ürünler genelde markalı ürünler olduğu için insanlar onlardan almak istiyorlar ve de çok kaliteli olduğu için masraflı şeyler olduğu için pahalı oluyor ama bu her markalı ürünün kaliteli olacağı anlamına gelmiyor Ben bir kere daha giyemeden attığım ürünü biliyorum maalesef Daha doğrusu değiştirdim ürünü.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.