0

evet kaslı olmak iyidir

0 0
paylaş
0

Kişiden kişiye göre değişir bu ama çoğunluk geniş omuzlu uzun boylu yapılı kaslı erkekleri tercih eder bence

0 0
paylaş
0

Tabiki de kaslı erkekler diğerlerine göre daha çok sevilir .

0 0
paylaş
0

Bu bir yanılgı bence büyük kesim bu tipleri beğenmiyor emin olun

0 0
paylaş
1 yorum
0

yoo bence bazı kızlar öyle düşünmüyor

0 0
paylaş
0

bencede :)

0 0
paylaş
0

Bir kadın olarak kaslı erkeklerden değil de düğün vücut ve sıkı vücutlara bir zaafımız olduğu doğrudur :')

0 0
paylaş
0

kaslı erkek onları daha çok korur düşüncesi içersinde olabilir ama yani iş vücut da bitmiyor yürek lazım o da bu devirde kimsede kolay kolay bulunmuyor

0 0
paylaş
0

Sapyoseksüel bir kadın olarak zeki erkekleri seviyorum. Kadınlar dediğiniz aynı cinsten olsa da seri üretim değiliz herkesin farklı bir bakış açısı var kimisi erkeğin parasını sever kimisi kariyerini kimisi huyunu evrimsel süreçte kimisi baba olabilecek erkekleri sever. Herkes kendi gibi insanları sever bence .

0 0
paylaş
0

şöyle düşünmek gerekirse arkadaşım kas çok önemli birşey değil karşı tarafı anlamak ve en önemlisi empati kurmak com önemlidir o insanın o anki ruh halini anlamak ona gore davranmak bi abi gibi korumak bi anne gibi sevmek bir baba gibi kıskanmak gerek . herşeyin başı sevmekten gelir kas önemi bi husus değil Insan gibi sevmek insan olmak gerek.

0 0
paylaş
0

Çagımızın kendine özgü ve kişiye göre degişen farklı farklı görüşleri vardır Kimisi kilolu sakallı dürüst saygılı birisini sevmeyi seçer. Kimileri ise kaslı olupta saygılı sevgili sevdigi kişiye sadık kişilikleri sevmeyi seçmektedir. Çogunlukla toplumumuz dış görünüşü ön planda tutmadıgı söylenmektedir. Ama ne kadar gerçek ne kadar dogru bilinemez. Bu nedenle insan her şekilde durumda kendini bilmeli oturuşunda toplumda nasıl hareket edip nasıl davranacagını bilmesi ufakta olsa ön planda tutulmalıdır.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.