+2

Saygi ve guven. Gerisi zaten gelir

2 0
paylaş
+2

karşılıklı sevgi ve saygıdır bence gerisi bence yalandır. saygı olduğu sürece o ilişkide birşey olacağını düşünmüyorum ben

2 0
paylaş
+2

Güven güven olmasa birbirlerine güveni kalmasa ilişki daha fazla yürümez ve bide sadakat var ama ağır basan güven

2 0
paylaş
+1

Bana göre ilişkiyi ayakta tutan en önemli şey güvendir ilişkide güven yoksa o ilişki sağlam olmaz ve uzun sürmez bunun yanı sıra iki kişininde birbirime saygısı ve anlayışlı olmalıdır.

1 0
paylaş
+1

İlişkiyi ayakta tutan en önemli etken güvendir. Saygi-sevgidir.

1 0
paylaş
+1

Güven çok önemli bir şey. Bir yere gider sen ona güveniryorsan gözün arkada kalmaz ama güvenmezsen de her şeyi kafanda kurarsın.

1 0
paylaş
+1

İlişkiyi ayakta tutan şeylerin başında güven ve kişilerin gelenek görenek ve kafa yapılarının birbirine uygun olması gerekiyor. İnsan huyunu ahlakını sevdiği biriyle ancak mutlu olabilir.

1 0
paylaş
+1

İlki güven ikincisi saygı üçüncüsü de sevgidir. Bunlar olmazsa ilişki olması baya zor.

1 0
paylaş
+1

Güven, sadakat ve saygı :)

1 0
paylaş
+1

SADAKAT tek geçerim abi .

1 0
paylaş
+2

Guven elbette. Ama bu kadarla da sinirli degil. Ardindan samimiyet,durustluk,saygi ve kibarlik cok onemlidir.

2 0
paylaş
+2

İliskiyi ayakta tutan birbirlerine herzaman sadık güvenilir olmalari gerek en önemlisi birbirine saygılı olmaları gerek yanlışlarını herzaman tartışmamak gerek aile içinde kavga gibi olayları başkalarına anlamamaları gerek araya başladı girerse daha kötü olur ilişkide iki arasında halletmeleri gerek ayakta tutar böyle olursa.

2 0
paylaş
+1

Ilişkiyi ayakta tutan sağlamlaştıran birbirine olan güvendir. Bir insan sürekli şüpheyle güvensizlikle yasarsa o ilişki pek yürümez sürekli sorunlar ortaya çıkar

1 0
paylaş
+1

En büyük öncelik saygıdır sonra güven sevgi ve birbirinize karşı özel bir alanınız olmalı bir kişi hakkındaki herşeyi bilmek iyi değildir.Bazı şeyler bilinmese daha iyi olur ve iyi kötü yanlarını kabullenmek gerekir. Hiç bir şey düzelmeyecek düzelir diye beklemeyin insanlar yaptıklarından kolay kolay vazgeçmez. Ya ortak bir noktada buluşacaksınız yada kavgalar başlayacak ve ayrılıcaksınız bunun matematiği aslında bu kadar basit sadece biz biraz daha devam etsin diye çabalayıp kendimi harap ediyoruz.

1 0
paylaş
+1

Saygı ve güven demek istiyorum çünkü hayatım da ilk defa birinin güvenini kazanamadım hiç bir şey yapmama rağmen olumsuz ama olmadı umarım düzelir güven büyük problem

1 0
paylaş
+1

ÖNCE SADAKAT VE SEVGİ . GÜVENMEN LAZIM . VE İKİNİZDE BİR BİRNİZE GÜVENMENİZ . LAZIM AMA KİMS EBIR BIRIME GUVENMESE MALESEF BONA DON VERMENIZ LAZIM ;)

1 0
paylaş
+1

Eğer bir çocukları varsa o ilişkiyi atakta tutar en büyük nedenlerden biridir bu. Tabi sadece çocuk değil eşinize olan saygi ve sevgi de ilişkiyi ayakta tutar. En önemli olan da güven , karşılıklı güven çok önemlidir her insan da bu güveni bulamaz.

1 0
paylaş
0

Güven ve saygı çünkü gün gelip sevgi biterse eğer bu ikisi aradaki bağı korur

0 0
paylaş
0

Sadakat saygı güven KARŞILIKLI fedakarlık

0 0
paylaş
0

Öncelikle saygıdır saygı olmazsa hiç bir şey olmuyor zaten daha sonra sadakat ve sevgi zaten bunlr olduktan sonra kimse düşüremez

0 0
paylaş
-1

Karşılıklı saygı dir

İlişkileri ayakta tutan en önemli şey nedir?
0 1
paylaş
0

Kesinlikle güven... 3 yıldır bir ilişkim var. Aramızda 900km var. Çalıştığı için bir senedir de görüşemiyoruz. Eğer güvenmesek bu ilişki biterdi. Ama güven insanın aşkını da diri tutuyor.

0 0
paylaş
0

Güven abicim güven.Güven olmadığı sürece ne sevgi ne saygı oluyor.Güvenmediğin birisiyle 1 gününü bile geçirmeyi uğraşma

0 0
paylaş
+1

İlişkileri ayakta tutan en önemli şey saygı ve sevgidir bana göre. Yardımlaşmak paylaşmaktır. Destekçi olmaktır. Sadece iyi günde değil kötü günde de yanında olmaktır.

1 0
paylaş
+2

bence yenı seyler cunku aynı olunca ınsanlar cabuk sıkılıyor

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.