+2

Artması gerekir. Çünkü bu oranlarla insanların burada çok uzun süre vakit geçirmesi pek de mümkün gibi görünmüyor.

2 0
paylaş
+2

Ap fiyatlarinin yarismadan sonra en gec bana gore haziranin icinde veya haziran ayinin sonunda bir artis olabilir diye umuyorum. Ayrica eger artis olursa 0.010 olacagini dusunmekteyim. Ap kurunun turkiyenin şaha kalkmasina baglamak pek mantikli bir karar degildi. Ve en kisa zamanda ap artişi olmali ve anket ile uyelere sorularak bir ap kuru belirlemek daha şeffaf olacaktir.

2 0
paylaş
+1

Hayırlısı bakalım bir ümitle bekliyoruz artacak diye. Ben
O.16 kuruş olduğunu da gördüm. Çıkarsa da inşallah bundan daha düşük olmaz.

1 0
paylaş
0

Bence artmaz sitenin de artan parayı karşılayabileceğini pek sanmıyorum

0 0
paylaş
+3

Ben artacağını düşünmüyorum adamlar nasıl olsa bir sistem kurduk millette geliyor diyerek yükselteceklerini o yüzden sanmıyorum ama 3 kuruşta harbi az en az 10-15 kuruş yapmaları lazım zaten AP'lar çok az geliyor millete böyle giderse bu mantık ile biz kazanalım üyeler kazanmasın derlerse yakında millet sıkılır ve gider.

3 0
paylaş
+1

Yakın bir zamanda AP kurunun artacağını düşünmüyorum. Çünkü yetkililer açıklama yaptığı zaman çok net konuşmuşlardı. Yakın bir zaman kurun artması imkansız denecek kadar az.

1 0
paylaş
+1

Kesinlikle artması gerekir aksi takdirde pek emeklerimizin karşılığı olmuyor bence arttıracaklardır.

1 0
paylaş
+1

Bu konu zaten bu aralar herkesin rüyalarını süslüyor :).Herkes benim gibi 31 mayıs'ı bekliyor,bu süreçten sonra ne olacağını merak ediyor.Bekleyip hep birlikte görücez neler olacağını.

1 0
paylaş
0

Artabilir ama artmayadabilir.Sürprizlerle dolu hayat.Her an her şey olabilir bana göre.Artmazsa da yine de bu siteyi seviyorum.En azından paramı yatırıyorlar.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler