4.6

Yazılı Kağıdı

önce - diğer kategorisine makyajli1kiz ekledi.
5 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Abi hiç umutmam birgün yazılıya gırıvem o A4 kağıdı zaten bizim öğrencılerın goz karası ya neyse sınada yazılı kagıdını caldık sınav tekrar yapıldı herkes 100 almıstı o gun ya ne gundu sınav kagıdı ı calıdık dıye bır ton sey basımza gelmıstı

5

Okul zamanı çocukları değerlendirmek için yapılan sınavın dökümanıdır. Sınavı yapan öğretmen o kağıdı okumakla sorumludur. Bazıları objektif değerlendirirken bazıları da haksız puanlamalar yapabiliyor.

4

Yazılı kağıdı, okul döneminde sınav zamanlarında bir dersin sınav sorularının yazılı olduğu kağıttır. Bu kağıt sınıfa sınava girecek olan bütün öğrencilere dağıtılır ve öğrenciler o kağıtta yazılı olan soruları çözmeye çalışırlar. Yazılı kağıdının arkasına ve önüne dikkatle bakmak gerekir aksi taktirde soru gözden kaçabilir.

5

Orta okul lise hatta üniversite dönemimde bile test yerine kağıt verirlerdi sayfa sayfa destan yazardık. Hatta bileği çıkan insanlar bile var da neyse ben oralara girmeyeyim. Hatta bazen soruları bile bize yazdırırlardı. Küçük küçük yazacağı diye canımız çıkardı A4 Kağıtlara. Üniversite döneminde çarşaf kağıtlara geçtik. Hey gidi hey... Nadir de olsa ikincisini bile doldururduk.

Yazılı Kağıdı ortalama puanı 4.6

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler