4.5

sınavlardaki komik cevaplar

önce - diğer kategorisine Vldnus ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan

4

Belki doğru çıkar yamda düşüncemi beğenir de puan verir umuduyla yapılan en büyük çaresizliktir.Ancak bu cevapları sınıfta isim vererek okunması durumunda yerin dibine girmek mümkündür.

5

Bir öğrencime huzur evini sormuştum. Needir, ne değildir diye. Bir ev var. Orası çok sessiz, sakin ve huzurlu. Orada sadece yaşlılar duruyor ve mutlular. Bu yüzden adı huzur evi demişti. Hala anar ve gülerim miniğime.
Bir başka öğrenci de o soruya anne babalarını istemeyen çocuklar yaşlandı diye onları oraya yolluyorlar başından atıyorlar demişti.
Bir öğrencinin hiç fikrinin olmamasındaki masumiyet ve başka bir öğrencinin orada gördüğü vahşete bakar mısınız? Buyrun ikisi de aynı yaşta aynı sınıfta. Bu çocuklar zehir gibi zehir.

paylaş - şikayet
3

Bir arkadaşım lisedeyken sınav sorusunu bilemeyince cevaba “ben ne bileyim yandex miyim?” Yazmıştı. Dersin hocası da sinirli ve kafadengi bir hoca değildi. Durumu müdüre bildirmişti ve arkadaş okuldan atılmıştı böyle bir nedenden dolayı.. gözümde canlandı eski günler :)

5

9.sınıftayken tarih sınavında hoca Fırat’la Dicle arasında kalan bölgeyi sormuştu (Mezopotamya) bir arkadaş da cevaba FırDic yazmış. Tüm sınıf katıla katıla gülmüştük.

5

Üniversitede bir sınava girdik.30 tane soru bardı be 30 ü da doğru yanlış işaretlemeliydi.soruları oluyorum allah allah hepsi doğru çıkıyor.Sınav sonrası hocayla görüştük.hocam soruların hepsini doğru işaretlerdik hiç yanlış şıklı yoktu dedik.Hpcanın verdiği tek cevap "bizde yanlış olmaz" olmuştu.Bir gün de ekonomi sınavında hoca para nedir nerede basılır diye sormuştu sınıfta biri parangüzel şeydir.olmazsa olmazımızdır yazmıştı

paylaş - şikayet

sınavlardaki komik cevaplar ortalama puanı 4.5

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.