3.7

saça mayonez sürmek

önce - diğer kategorisine emelgul ekledi.
3 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

4

ben hep derdim ki roman kızlarının saçları nasıl bu kadar bakımlı oluyor sapasağlam kalın telli ve gür.öğrendim gözlerimle gördüm.düzenli aralıklarla saçlarına mayonez sürüyorlar.eeeiçinde zeytinyağı var yumurta var ben birde içine sarımsak suyu koydum çok güzel oldu

paylaş - şikayet
4

Saça mayonez sürmek saçını beslemek isteyen insanların yaptığı bakım yöntemlerinden biridir. Ancak genellikle mayonezler çeşitli kimyasal maddelerden üretilir. Bitkisel kaynaklı olmadığı için ve bir yeme ürünü olduğu için saça iyi gelmez. Bu nedenle saça mayonez sürmek yerine bakım yağları ya da buna benzer şeyler tercih edilebilir.

3

Saça mayonez sürmek kadınların saçlarına bakım yapmak amacı ile yaptıkları bir şeydir. Mayonez içeriğinde ki besinler ile saçları besleyerek kırıkları onarır saçları uzatır ve gürleştirir. Genellikle yıpranmış ve kuru saçları olan kadınlar tarafından en çok uygulanan bir yöntemdir. Saça sürülen mayonezden fayda sağlaya bilmek için ev yapımı mayonez kullanılması gerekir. Hazır satılan mayonezler içeriğinde bulunan katkı maddeleri nedeni ile saça beklenen bakımı yapamaz.

saça mayonez sürmek ortalama puanı 3.7

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.